Odpowiadasz na:

Re: escortowo.pl

Za darmo to co najwyżej wpier**l można dostać. A i o to trzeba chociaż troche się postarać.

Jeszcze 10-15 lat temu dokładnie tak jak ty myślałem. Uwierz mi, że światopogląd na różne... rozwiń

Za darmo to co najwyżej wpier**l można dostać. A i o to trzeba chociaż troche się postarać.

Jeszcze 10-15 lat temu dokładnie tak jak ty myślałem. Uwierz mi, że światopogląd na różne sprawy zmienia się razem z wiekiem.

Równie dobrze można napisać -

Po co iść do dobrej restauracji skoro można produkty kupić w sklepie i samemu przygotować potrawę ?

Po co wydawać pieniądze na kino skoro można obejrzeć film na kompie w domu ?

Po co jeździć samochodem jak można rowerem albo komunikacją miejską ?

... i w końcu po co chodzić na dziwki jak można mieć za darmo ? :))

W takim razie skoro z Ciebie Antyspołeczny taki Adonis i potrafisz najładniejsze, najmądrzejsze o boskim wyglądzie i ciele wyrwać i sprawić aby dały tobie za darmo - to gratuluję.

Nie każdy ma takie możliwości. Weź pod uwagę to, że ktoś po prostu może na to nie mieć czasu, chęci na wyrywanie, może do tego się kompletnie nie nadawać itp itd. Powody są naprawde różne i nie oceniajmy negatywnie od razu takiego człowieka.

Mój znajomy chorował na jakąś odmianę schizofreni i jeszcze miał jedną przypadłość, której nazwy nie pamiętam. Te choroby kompletnie utrudniały mu kontakty z ludźmi a z kobietami w szególności. Chociaż był przystojnym facetem to gdyby nie dziwka - nadal byłby prawiczkiem i nie miałby sposoby poskromienia swojego popędu seksualnego.

Historia może wydawać się śmieszna ale naprawde nie jest.

Innych przykładów są tysiące. Kolejny mój znajomy odnosił spore sukcesy w życiu zawodowym. Jego firma prężnie się rozwijała. Poświęcił jej na tyle duzo czasu, że ucierpiał na tym jego związek z żoną. Bardzo został zraniony i kompletnie nie chciał wiązać się w kolejny związek... ale natury się nie oszuka :) Ma facet pieniądze to czemu ma nie poskramiać swój popęd seksulany ?

Sam nie raz byłem na wieczorach kawalerskich, na których płaciło się kobiecie, żeby zrobiła kawalerowi striptiz. Zapłaciłem jej 500 zł za to żeby z nim się napiła, porozmawiała i zatańczyła mu tak aby pamiętał ten taniec do końca życia. I co ... jestem frajerem ? Może wg Ciebie nim jestem, ale mam to gdzieś. Świetnie się przy tym bawiłem, przyszły pan młody również.

Jak będziesz stary i brzydki Antyspołeczny. Nie będziesz miał czasu na poznawanie kobiet, żona i koleżanki cię opuszczą a będziesz miał pieniądze to co ? Będziesz walił konia przed kompewm na redtube ? ;)

zobacz wątek
11 lat temu
~ass

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry