Odpowiadasz na:

Re: FIRMA 'MEGARON' NIE PŁACI!!!!!

Potwierdzam. Po zrealizowaniu kontraktu znajdą pretekst nie tylko by nie zapłacić, ale również domagać się pieniędzy od podwykonawcy (od zleceniodawcy też potrafią: rozwiń

Potwierdzam. Po zrealizowaniu kontraktu znajdą pretekst nie tylko by nie zapłacić, ale również domagać się pieniędzy od podwykonawcy (od zleceniodawcy też potrafią: http://gdansk.naszemiasto.pl/artykul/spor-mhmg-ze-spolka-megaron-gdanskie-zabytki-z-uwolniona,1712955,t,id.html ).
W przypadku mojej firmy nie zapłacili za wykonane roboty budowlane, obciążyli nas wyimaginowaną karą umowną (za niewykonanie prac niebędących przedmiotem umowy) w wysokości dwukrotnie przewyższającej należność za wykonane prace, skompensowali nienależne zobowiązanie z naszą fakturą, a następnie wpisali nas do Krajowego Rejestru Długów, pomimo że ów rzekomy dług już nie istniał, bo został przez Megaron skompensowany. Sprawę rozstrzyga nierychliwy sąd w Gdańsku. Na przykładzie mojej firmy, przypuszczam że podstawowym profilem działalności spóki Megaron sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, przy ul. Galaktycznej jest wyłudzanie pieniedzy.

zobacz wątek
5 lat temu
~Oszukany

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry