Odpowiadasz na:

Jeszcze nie mieszkamy, ale jeśli chodzi o dewelopera to ze świecą takich szukać. Podejście jest wzorowe. Wszystko na czas żadnych opóźnień. Pan Andrzej fachowiec który w wielu kwestiach nam pomógł... rozwiń

Jeszcze nie mieszkamy, ale jeśli chodzi o dewelopera to ze świecą takich szukać. Podejście jest wzorowe. Wszystko na czas żadnych opóźnień. Pan Andrzej fachowiec który w wielu kwestiach nam pomógł i doradził. O nic nie trzeba się kłócić, wszystkie usterki są naprawianie, zresztą nie było ich wcale dużo. Z czystym sumieniem mogę polecić bez żadnego stresu, jakość wybudowanego domu jak na trójmiejski rynek deweloperów jest ponadprzeciętną. Jeśli nir chce się Pani stresować i klocic to absolutnie polecam spartan domy. To samo jesli chodzi o potrzebna dokumentacje. Wszystko ekstramalnie szybko terminowo i bardzo profesjonalnie. Z tego co slyszalam nikt nir narzekał jeszcze na współpracę z nimi.
Samo osiedle jest super zaprojektowane, my mamy jedno mieszkanie z czworakow więc sąsiadów mamy z obu ścian. Jak na razie jeszcze nie mieszkamy ale troche czasu tam spedzilam i absolutnie nie slychac sąsiadów, jedynie tylko tych z dworu gdy ma sie otwarte okno ;)
Bardzo spokojna i fajna okolica. Naprawde szczerze polecam :)

zobacz wątek
1 rok temu
~Ania

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry