Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
GTBS sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni przy Pl. Kaszubskim 8. nowy temat Ta firma to jakaś mega ściema! Kontakt praktycznie niemożliwy - nie odbierają...
~anonim
4

ostatnia odp. 19 godzin temu

dodano: 14 października 2019

Konsekwencje wyroku TSUE dla kredytobiorców frankowych nowy temat Jakie konsekwencje wynikają z wyroku TSUE dla kredytobiorców frankowych......
~monster
2

ostatnia odp. 19 godzin temu

dodano: 6 października 2019

dom czy mieszkanie??? nowy temat zaczynam juz myslec o własnych czterech katach ale ceny mieszkań jak i budowy...
gosia1234
225

ostatnia odp. 22 godziny temu

dodano: 23 maja 2007

Nowe mieszkania Trójmiasto nowy temat Jak wygląda rynek nowych mieszkań w Trójmieście? Chciałabym zorientować się...
~Tarron
15

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 14 sierpnia 2016

Bsw invest nowy temat Czy ktos z Panstwa moze cos wie na temat Osada Kosakowo
~Zainteresowana
4

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 29 listopada 2017

Jaworowe Wzgórze ktoś mieszka/buduje się?? nowy temat chciałabym uzyskać info jak tam się mieszka :)
kaczucha_
81

ostatnia odp. 6 dni temu

dodano: 10 lipca 2013

EKO-BUD Banino-proszę o opinie nowy temat Zamierzam zakupić mieszkanie w szeregu od tej własnie firmy. Bardzo proszę o...
~katie
272

ostatnia odp. 6 dni temu

dodano: 1 czerwca 2012

Kto kupił szereg w Rumi przy ul. Partyzantów 60 Żurawia łąka od Moj Dom Deweloper,Wasko,Feniks Witam! Kto z was kupił, jakie macie doświadczenia, jak wygląda kwestia prawna...
mg_2007
6

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 11 lutego 2019

Ekotarasy Pruszcz Gdański/Rokitnica (opinie) Czy ktoś mieszka albo miał do czynienia z tym deweloperem albo osiedlem? Czy...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 1 października 2019

deweloper Ribet - prosze o opinie Witam, zastanawiam się nad kupnem domu w okolicy Różyn. Czy mieliście już...
~Mariusz
19

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 4 stycznia 2017

Rozarium Tuchomskie od LOKUM warto??? Witam jestem zainteresowany kupnem tam domu, czy ktoś już miał styczność z...
~anonim
14

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 4 lipca 2012

Invest Pel developer gdańskie tarasy Proszę o jakieś informacje na temat developera ,bardzo ciężko coś wyszukać na...
~Anna
6

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 16 stycznia 2019

kaucja Witam. Mam pytanie odnośnie kaucji. Miałam wynająć pokój. Pani zażądała ode...
~tysia78
5

dodano: 31 sierpnia 2019

Inpro - stężycka. Czy warto? Witam, przymierzamy się do zakupu swoich wymarzonych czterech ścian proszę o...
~Magda
-

dodano: 31 sierpnia 2019

Turus-Bud opinie Czy ktoś korzystał z usług tej firmy ? A może jest tu ktoś, kto już mieszka...
~mrjaras
6

dodano: 2 sierpnia 2012

Osiedle Hokejowa 3 Witam, czy ktoś z szanownych forumowiczów może powiedzieć coś więcej o tej...
~Ferdek 415
3

dodano: 2 grudnia 2017

wycinka lasu Od kilku dni obserwuje wycinke lasu w okolicy ul.Budowlanych.w Kokoszkach.Mam...
~M.Duraj
-

dodano: 21 sierpnia 2019

Najlepsze i najgorsze osiedla mieszkaniowe w Gdańsku Proszę o podanie mi jakie osiedla mieszkaniowe w Gdańsku są najlepsze a jakiś...
~Ewangelista
11

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 24 marca 2019

Deweloper Sierzbud Rumia opinie Proszę o opinie o deweloperze Sierzbud, chcę kupić mieszkanie w Rumi na...
~Zuza
22

dodano: 7 marca 2014

Sprawa z 1999r. - GTBS budowa mieszkań w Rumi, ul. Saperów. Szukam osób pokrzywdzonych pod koniec lat 90-siątych przez GTBS - budowa...
~anonim
1

dodano: 12 sierpnia 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry