Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
invest pel nowy temat Proszę o opinie dotyczące dewelopera i inwestycji Gdanskie tarasy?
~Jasien
7

ostatnia odp. 8 minut temu

dodano: 1 października 2018

Najlepsze i najgorsze osiedla mieszkaniowe w Gdańsku nowy temat Proszę o podanie mi jakie osiedla mieszkaniowe w Gdańsku są najlepsze a jakiś...
~Ewangelista
2

ostatnia odp. 15 minut temu

dodano: 24 marca 2019

Gdzie kupić mieszkanie w Gdańsku nowy temat Gdzie kupić mieszkanie w Gdańsku ? Nie pytam pod względem ceny za to...
~Kraśna-dziewuszka
-

ostatnia odp. 6 godzin temu

dodano: 24 marca 2019

negocjacja ceny nowy temat Udało Wam się wynegocjować lepszą cene za mieszkanie od invest pel ?
~z
1

ostatnia odp. 3 dni temu

dodano: 13 lutego 2019

Opinie nt. dewelopera Alians z Kartuz nowy temat Witam, Jestem zainteresowany oferta dewelopera Alians z Kartuz. Jednak, jak...
~Kamil
8

ostatnia odp. 3 dni temu

dodano: 9 września 2018

Inwestycje w centrum Gdańska nowy temat Witam .czy ktoś poleca szczególnie zainteresować się któraś z inwestycji w...
~Kraśna-dziewuszka
-

ostatnia odp. 5 dni temu

dodano: 19 marca 2019

Cytrusowe nowy temat Kupiłem od Eurostyl mieszkanie 4 lata temu w Kowalach. Wszyscy się ze mnie...
~Karol
2

ostatnia odp. 5 dni temu

dodano: 25 lutego 2018

Domesta - opinie nowy temat WItam, czy ktoś miał do czynienia z tym deweloperem? Zastanawiamy się z mężem...
olga84
2

ostatnia odp. 5 dni temu

dodano: 13 marca 2019

TBS a meldunek nowy temat Hej, czy o TBS na terenie Gdańska mogą ubiegać się osoby jedynie posiadające...
~Kocio
-

ostatnia odp. 6 dni temu

dodano: 18 marca 2019

Kto kupił szereg w Rumi przy ul. Partyzantów 60 Żurawia łąka od Moj Dom Deweloper,Wasko,Feniks nowy temat Witam! Kto z was kupił, jakie macie doświadczenia, jak wygląda kwestia prawna...
mg_2007
1

ostatnia odp. 6 dni temu

dodano: 11 lutego 2019

Atal Przystań Letnica A czy ktoś kupił w atalu mieszkanie na Letnicy i może cokolwiek powiedzieć na...
~Zuza
9

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 16 grudnia 2018

Invest Pel- proszę o jakieś opinie na temat tego dewelopera Witam, proszę o opinię na temat tego dewelopera, nic nie mogę znaleźć w...
~Wojtek
20

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 7 lipca 2011

A Atal Przystań letnica? Czy ktoś może powiedsieć jak u nich to wygląda krok po kroku?pozdrawiam
~Jan
3

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 5 stycznia 2019

Wymiana zamków do drzwi przez dewelopera Witam wszystkich, Mam pytanie - kupiłem dom. Deweloper który dom budował...
~Mirek
3

dodano: 27 lutego 2019

Pozwolenie na uzytkowanie Czy u wszystkich deweloperow po odebraniu mieszkania a co za tym idzie kluczy...
~Ola
3

dodano: 28 lutego 2019

Nowa Inwestycja na ul. Bysewskiej Witam, Mam pytanie na ul. Bysewskiej powstaje nowa hala ok. 6000m2 mam...
~Madzia
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 18 lutego 2019

Nie prowadzimy interesów - nie płacisz podatków? Proszę, jeśli zarejestruję spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, ale nie...
~Anna
1

dodano: 4 listopada 2018

Deweloepr Budros Witam, mial ktos stycznosc z tym deweloperem? Szukam opinii tych dobrych i...
~anonim
-

dodano: 12 lutego 2019

Nadmotawie od Robyg witam czy Interesowal sie ktos ta inwestycja? jakies informacje ktorych...
~yeyeye
21

dodano: 21 marca 2018

Ceny mieszkań w 3 city wyższe niż w "warszafce" Jadąc wczoraj samochodem w radio mówili o bańce spekulacyjnej cen mieszkań...
~Nostradamo
2

dodano: 6 lutego 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry