Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Umowa przedwstępna z deweloperem nowy temat Zarezerwowałem u dewelopera mieszkanie, po czym zdecydowałem się je kupić...
~Kupiec
5

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 30 września 2017

kto kupił mieszkanie od Wasko10 dewelopera z Rumi? nowy temat hejka,maja fajna oferte osiedla w Redzie i powaznie sie na nia...
~nika
98

ostatnia odp. 5 dni temu

dodano: 15 kwietnia 2008

Kokoszki-Niepołomicka nowy temat Czy ktoś z was ma jakieś info na temat tej inwestycji? Czy będzie...
~lili
11

ostatnia odp. 5 dni temu

dodano: 3 października 2016

Budynek C2 nowy temat Czy ktoś może orientuje się kiedy zostanie oddany budynek C2?
~Marysiek
2

ostatnia odp. 7 dni temu

dodano: 12 listopada 2017

deweloper Ribet - prosze o opinie nowy temat Witam, zastanawiam się nad kupnem domu w okolicy Różyn. Czy mieliście już...
~Mariusz
24

ostatnia odp. 8 dni temu

dodano: 4 stycznia 2017

Robyg - Stacja Nowy Gdańsk czy warto kupić ? nowy temat Rozważam kupno mieszkania na osiedlu Stacja Nowy Gdańsk. Mam wątpliwości...
pawellan13
9

ostatnia odp. 9 dni temu

dodano: 17 stycznia 2017

Jaworowe Wzgórze ktoś mieszka/buduje się?? nowy temat chciałabym uzyskać info jak tam się mieszka :)
kaczucha_
29

ostatnia odp. 14 dni temu

dodano: 10 lipca 2013

Rozarium Tuchomskie - tanie domy nowy temat Firma Lokum oferuje dom na który w końcu mnie stać. Byłam już, oglądałam,...
~AmandaPik
-1

ostatnia odp. 15 dni temu

dodano: 2 listopada 2017

Deweloper dom jak marzenie - proszę o opinie. Witam :) Zastanawiamy się z mężem nad kupnem mieszkania na ul Kubusia...
~Mir
105

ostatnia odp. 19 dni temu

dodano: 7 lutego 2014

Liczniki elektryczne Pytanie odnosnie liczników elektrycznych. Przy zakupie nowego mieszkania od...
~anonim
0

ostatnia odp. 21 dni temu

dodano: 2 listopada 2017

Pozwolenie na budowę Witam dowiedziałem się że deweloper polnord ma cofnięte pozwolenie na budowę...
~Bartek
8

ostatnia odp. 21 dni temu

dodano: 20 października 2017

Trójmiejski rynek mieszkaniowy w pigułce A może by wątek rozliczający nasze trójmiejskie inwestycje. Napiszcie gdzie...
~anonim
6

ostatnia odp. 22 dni temu

dodano: 30 października 2017

CZTERY KATY KRJ złota karczma Zastanawiam się nad kupnem mieszkania na tym osiedlu. Proszę o jakieś opinie...
~Chce kupić mieszkanie
0

ostatnia odp. 23 dni temu

dodano: 30 października 2017

MAT-BUD RUMIA - ... Przystań Rumia ... Witam. Co myślicie o tej inwestycji? Orientuje się ktoś jaka jest cena metra...
piossekjb
91

ostatnia odp. 26 dni temu

dodano: 23 października 2012

Deweloper Sierzbud Rumia opinie Proszę o opinie o deweloperze Sierzbud, chcę kupić mieszkanie w Rumi na...
~Zuza
19

ostatnia odp. 28 dni temu

dodano: 7 marca 2014

Nowa Lęborska od Górskiego CZy tkos widzial plany dotyczace nowej budowy Górskiego przy Lęborskiej bo na...
~Alicja
56

ostatnia odp. 28 dni temu

dodano: 4 listopada 2014

Nowa letnica Gdańsk Robyg niedlugo zacznie budować Nowa letnice i mam pytanie,czy polecacie tam...
~Jacek
85

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 28 lutego 2017

dom czy mieszkanie??? zaczynam juz myslec o własnych czterech katach ale ceny mieszkań jak i budowy...
gosia1234
170

dodano: 23 maja 2007

Nie polecam Nie polecam tego osiedla
~anonim
0

dodano: 11 października 2017

Ekolan/18'36 - proszę o opinie. Czy ktoś kupował mieszkanie z tej inwestycji albo jest na etapie kupna? Jak...
~zainteresowana
17

dodano: 11 stycznia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry