Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Euro Styl - Negocjacje i wykonanie nowy temat Witam serdecznie. Jestem w trakcie ustalania szczegółów dot. kupna mieszkania...
~Bolo
1

ostatnia odp. 4 godziny temu

dodano: 26 lutego 2020

dom czy mieszkanie??? nowy temat zaczynam juz myslec o własnych czterech katach ale ceny mieszkań jak i budowy...
gosia1234
236

ostatnia odp. 11 godzin temu

dodano: 23 maja 2007

Kto kupił szereg w Rumi przy ul. Partyzantów 60 Żurawia łąka od Moj Dom Deweloper,Wasko,Feniks Witam! Kto z was kupił, jakie macie doświadczenia, jak wygląda kwestia prawna...
mg_2007
7

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 11 lutego 2019

Masko Invest - RUMIA Witam, czy ktoś już kupił / planuje kupno mieszkania od firmy Masko Invest w...
~Pierwotniak
-

ostatnia odp. 5 dni temu

dodano: 21 lutego 2020

Gdzie kupić mieszkanie w Gdańsku Gdzie kupić mieszkanie w Gdańsku ? Nie pytam pod względem ceny za to...
~Kraśna-dziewuszka
7

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 24 marca 2019

Najlepsze i najgorsze osiedla mieszkaniowe w Gdańsku Proszę o podanie mi jakie osiedla mieszkaniowe w Gdańsku są najlepsze a jakiś...
~Ewangelista
18

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 24 marca 2019

Dekoracje mieszkania - kredyt czy pożyczka? A na dokończenie mieszkania - wystrój i dekrocje przede wszytskim, myślicie,...
~Dana
1

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 21 października 2019

EKO-BUD Banino-proszę o opinie Zamierzam zakupić mieszkanie w szeregu od tej własnie firmy. Bardzo proszę o...
~katie
278

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 1 czerwca 2012

Opinie nt. dewelopera Alians z Kartuz Witam, Jestem zainteresowany oferta dewelopera Alians z Kartuz. Jednak, jak...
~Kamil
5

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 9 września 2018

mieszkania Mat-Bud RUMIA ALEJA dębowa witam co sądzicie o tej inwestycji jesli ktos kupił prosze o informacje z...
~nabywca
2043

dodano: 1 listopada 2010

praca zdalna, nowy biznes, wysokie zarobki 5000euro Nowy Biznes na którym dobrze zarobisz ponad 22.000zł/miesiecznie -...
~nowybiznes
-

dodano: 25 stycznia 2020

ławka Witam - ławka to temat który już od kilku lat nurtuje mnie a w...
~Jan
-

dodano: 15 stycznia 2020

Nowe mieszkania Trójmiasto Jak wygląda rynek nowych mieszkań w Trójmieście? Chciałabym zorientować się...
~Tarron
21

dodano: 14 sierpnia 2016

Inwestycje w Kiełpinie koło Kartus- które polecacie? Czy są tu osoby mieszkające w Kiełpinie koło Kartuz? Chciałabym dowiedzieć...
~Alina
-

dodano: 2 stycznia 2020

Którą inwestycje polecacie ? Od dłuższego czasu szukam mieszkania na terenie Gdańska, jest spory wybór ale...
~Norbi
25

dodano: 2 kwietnia 2018

Atal Wzgorze Oruni na ulicy Hoene w Gdańsku Czy ktos wie, gdzie bedzie konkretnie budowana ta inwestycja na ulicy Hoene....
~.
2

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 16 grudnia 2019

Współpraca z deweloperem Chętnie nawiąże współpracę z deweloperem/inwestorem. Nasza firma oferuje...
~Patryk
1

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 15 listopada 2019

Reda, Bocianie Gniazdo, ul. Dluga szukam opinii osob MIESZKAJACYCH na tym osiedlu. mam zamiar kupic mieszkanie...
~proterius
4

dodano: 15 sierpnia 2013

Jaworowe Wzgórze ktoś mieszka/buduje się?? chciałabym uzyskać info jak tam się mieszka :)
kaczucha_
82

dodano: 10 lipca 2013

kaucja Witam. Mam pytanie odnośnie kaucji. Miałam wynająć pokój. Pani zażądała ode...
~tysia78
6

dodano: 31 sierpnia 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry