Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
dom czy mieszkanie??? nowy temat zaczynam juz myslec o własnych czterech katach ale ceny mieszkań jak i budowy...
gosia1234
232

ostatnia odp. 1 godzina temu

dodano: 23 maja 2007

Gdzie kupić mieszkanie w Gdańsku Gdzie kupić mieszkanie w Gdańsku ? Nie pytam pod względem ceny za to...
~Kraśna-dziewuszka
3

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 24 marca 2019

Współpraca z deweloperem Chętnie nawiąże współpracę z deweloperem/inwestorem. Nasza firma oferuje...
~Patryk
1

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 15 listopada 2019

EKO-BUD Banino-proszę o opinie Zamierzam zakupić mieszkanie w szeregu od tej własnie firmy. Bardzo proszę o...
~katie
273

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 1 czerwca 2012

Reda, Bocianie Gniazdo, ul. Dluga szukam opinii osob MIESZKAJACYCH na tym osiedlu. mam zamiar kupic mieszkanie...
~proterius
4

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 15 sierpnia 2013

Jaworowe Wzgórze ktoś mieszka/buduje się?? chciałabym uzyskać info jak tam się mieszka :)
kaczucha_
82

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 10 lipca 2013

kaucja Witam. Mam pytanie odnośnie kaucji. Miałam wynająć pokój. Pani zażądała ode...
~tysia78
6

dodano: 31 sierpnia 2019

Inwestycja w Baninie - Mueller Dream Haus - proszę o opinie. Witam, zastanawiamy się z mężem nad kupnem domku w Baninie. Znalazłam ofertę...
~Magda
26

dodano: 20 października 2015

Gdzie kupić mieszkanie?? Chciałabym kupić mieszkanie w Gdańsku.. Które dzielnice polecacie, a które...
Jolunia88
23

dodano: 31 lipca 2016

Którą inwestycje polecacie ? Od dłuższego czasu szukam mieszkania na terenie Gdańska, jest spory wybór ale...
~Norbi
24

dodano: 2 kwietnia 2018

Najlepsze i najgorsze osiedla mieszkaniowe w Gdańsku Proszę o podanie mi jakie osiedla mieszkaniowe w Gdańsku są najlepsze a jakiś...
~Ewangelista
12

dodano: 24 marca 2019

Osiedle Maciejka - proszę o opinie. Czy ktoś posiada jakieś o opinie dotyczące tej inwestycji oraz dewelopera...
~XXX
51

dodano: 13 marca 2016

Dekoracje mieszkania - kredyt czy pożyczka? A na dokończenie mieszkania - wystrój i dekrocje przede wszytskim, myślicie,...
~Dana
-

dodano: 21 października 2019

GTBS sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni przy Pl. Kaszubskim 8. Ta firma to jakaś mega ściema! Kontakt praktycznie niemożliwy - nie odbierają...
~anonim
4

dodano: 14 października 2019

Konsekwencje wyroku TSUE dla kredytobiorców frankowych Jakie konsekwencje wynikają z wyroku TSUE dla kredytobiorców frankowych......
~monster
1

dodano: 6 października 2019

Nowe mieszkania Trójmiasto Jak wygląda rynek nowych mieszkań w Trójmieście? Chciałabym zorientować się...
~Tarron
15

dodano: 14 sierpnia 2016

Bsw invest Czy ktos z Panstwa moze cos wie na temat Osada Kosakowo
~Zainteresowana
4

dodano: 29 listopada 2017

Kto kupił szereg w Rumi przy ul. Partyzantów 60 Żurawia łąka od Moj Dom Deweloper,Wasko,Feniks Witam! Kto z was kupił, jakie macie doświadczenia, jak wygląda kwestia prawna...
mg_2007
6

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 11 lutego 2019

Ekotarasy Pruszcz Gdański/Rokitnica (opinie) Czy ktoś mieszka albo miał do czynienia z tym deweloperem albo osiedlem? Czy...
~Mateusz
-

dodano: 1 października 2019

deweloper Ribet - prosze o opinie Witam, zastanawiam się nad kupnem domu w okolicy Różyn. Czy mieliście już...
~Mariusz
19

dodano: 4 stycznia 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry