Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Sad-Oil Pszenna 145 - proszę o opinie. nowy temat Witam, Szukam informacji dotyczących dewelopera jak i osiedla Jasia i...
~Zakłopotany
52

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 10 lutego 2015

Nowa Lęborska od Górskiego nowy temat CZy tkos widzial plany dotyczace nowej budowy Górskiego przy Lęborskiej bo na...
~Alicja
64

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 4 listopada 2014

Zaczął się Kryzys na rynku nieruchomości i co dalej? nowy temat Ceny zaczęły iść w dół. Czytałem (np. na Pulsie Biznesu), że pomimo świetnej...
~AdibA
3

ostatnia odp. 6 dni temu

dodano: 8 września 2018

SAD-OIL deweloper Nie polecam zakupu mieszkania od dewelopera Sad-oil. Ma klientów za nic....
~niezadowolona
1

ostatnia odp. 7 dni temu

dodano: 12 września 2018

Wirtualne biuro Witam, mam pytanie, otóż chce prowadzić sklep internetowy i nie mogę otworzyć...
nilo88
0

ostatnia odp. 7 dni temu

dodano: 12 września 2018

Bsw invest Czy ktos z Panstwa moze cos wie na temat Osada Kosakowo
~Zainteresowana
2

ostatnia odp. 8 dni temu

dodano: 29 listopada 2017

Opinie nt. dewelopera Alians z Kartuz Witam, Jestem zainteresowany oferta dewelopera Alians z Kartuz. Jednak, jak...
~Kamil
0

ostatnia odp. 10 dni temu

dodano: 9 września 2018

Domy z Pustaka styropianowego firma Alians .eu Kartuzy Witam Was.Czy ktoś słyszał o firmie Alians.eu z Kartuz,która zajmuje sie...
~Grzegorz
3

dodano: 15 lutego 2017

szok zostalo tam kilka mieszkan. niewiarygodne ze tak szybko to sprzedali.
~angelika
5

dodano: 20 maja 2018

Rozarium Tuchomskie od LOKUM warto??? Witam jestem zainteresowany kupnem tam domu, czy ktoś już miał styczność z...
~anonim
10

ostatnia odp. 12 dni temu

dodano: 4 lipca 2012

targi mieszkaniowe Wybiera się ktoś z Was na targi w przyszłym tygodniu? Szukam mieszkania do...
~klempa
0

ostatnia odp. 13 dni temu

dodano: 6 września 2018

Nowa letnica Gdańsk Robyg niedlugo zacznie budować Nowa letnice i mam pytanie,czy polecacie tam...
~Jacek
110

ostatnia odp. 18 dni temu

dodano: 28 lutego 2017

ZiS Rumia, SM Janowo Witam, Zastanawiam się nad zakupem mieszkania na ul. Dąbrowskiego...
~Piotr
1

ostatnia odp. 18 dni temu

dodano: 20 lutego 2018

mieszkanie na raty od dewelopera witam.mam pytanie czy w 3miescie jakis deweloper oferuje sprzedaz swoich...
~ona86
11

ostatnia odp. 20 dni temu

dodano: 10 sierpnia 2018

Jaworowe Wzgórze ktoś mieszka/buduje się?? chciałabym uzyskać info jak tam się mieszka :)
kaczucha_
63

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 10 lipca 2013

Spowolnienie na rynku nieruchomości Na portalach gospodarczych czytam od 2 miesięcy, że wygląda na to, że ceny...
~Myślący samodzielnie
16

dodano: 6 sierpnia 2018

Inwestycja w Baninie - Mueller Dream Haus - proszę o opinie. Witam, zastanawiamy się z mężem nad kupnem domku w Baninie. Znalazłam ofertę...
~Magda
21

dodano: 20 października 2015

Inwestycje w centrum Gdańska Eoo witam chciałbym się dowiedzieć która inwestycja w centrum Gdańska warto...
~Pablitos
2

dodano: 1 sierpnia 2018

Jasień Park - margo; Czy wiecie coś na ten temat? Zastanawiam się nad zakupem mieszkania od dewelopera firmy Margo, na ulicy...
~Anka___
24

dodano: 24 kwietnia 2012

Co lepiej kupić pod wynajem Mieszkanie drogie 2 pokojowe gdzieś w centrum Gdańska wykończenie na...
~Pablitos
3

dodano: 10 sierpnia 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry