Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Przy rondzie w Kielnie nowy temat Czy wiecie co powstanie przy rondzie w Kielnie? Przydałaby się Biedronka lub...
~Współmieszkaniec
-

ostatnia odp. 8 godzin temu

dodano: 22 maja 2019

deweloper Ribet - prosze o opinie nowy temat Witam, zastanawiam się nad kupnem domu w okolicy Różyn. Czy mieliście już...
~Mariusz
18

ostatnia odp. 8 godzin temu

dodano: 4 stycznia 2017

Nowe mieszkania Trójmiasto nowy temat Jak wygląda rynek nowych mieszkań w Trójmieście? Chciałabym zorientować się...
~Tarron
9

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 14 sierpnia 2016

Jaworowe Wzgórze ktoś mieszka/buduje się?? nowy temat chciałabym uzyskać info jak tam się mieszka :)
kaczucha_
74

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 10 lipca 2013

Deweloper Sierzbud Rumia opinie nowy temat Proszę o opinie o deweloperze Sierzbud, chcę kupić mieszkanie w Rumi na...
~Zuza
20

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 7 marca 2014

Osiedle Kocanki Rumia - Loker nowy temat Hej, co sądzicie o nowej inwestycji powstającej przy ulicy Pszenicznej w...
~Staś
-

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 20 maja 2019

Którą inwestycje polecacie ? nowy temat Od dłuższego czasu szukam mieszkania na terenie Gdańska, jest spory wybór ale...
~Norbi
22

ostatnia odp. 6 dni temu

dodano: 2 kwietnia 2018

Nadmorskie Tarasy mieszkanie Mam zamiar kupić mieszaknie na osiedlu Nadmorskie Tarasy . Proszę o opinie...
~felic9292
1

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 24 stycznia 2019

Inwestycja w Baninie - Mueller Dream Haus - proszę o opinie. Witam, zastanawiamy się z mężem nad kupnem domku w Baninie. Znalazłam ofertę...
~Magda
25

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 20 października 2015

mieszkanie witam ktorego dewelopera NIE polecacie, planuje kupic mieszkanie w Gdansku...
~mika
7

dodano: 2 kwietnia 2019

Dobry i sprawdzony deweloper?? Witam. Zamierzam kupić mieszkanie w Gdańsku "Nowe" . Jakiego byście polecili...
~Marcin
5

dodano: 5 grudnia 2014

Gdzie kupić mieszkanie?? Chciałabym kupić mieszkanie w Gdańsku.. Które dzielnice polecacie, a które...
Jolunia88
21

dodano: 31 lipca 2016

Najlepsze i najgorsze osiedla mieszkaniowe w Gdańsku Proszę o podanie mi jakie osiedla mieszkaniowe w Gdańsku są najlepsze a jakiś...
~Ewangelista
5

ostatnia odp. 4 tygodnie temu

dodano: 24 marca 2019

TBS a meldunek Hej, czy o TBS na terenie Gdańska mogą ubiegać się osoby jedynie posiadające...
~Kocio
1

ostatnia odp. 4 tygodnie temu

dodano: 18 marca 2019

Invest Pel- proszę o jakieś opinie na temat tego dewelopera Witam, proszę o opinię na temat tego dewelopera, nic nie mogę znaleźć w...
~Wojtek
21

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 7 lipca 2011

turus bud!! poszykuje opinii Witam! czy ktoś posiada opienie na temat developera turus-bud? pomóżcie!!:)
~wereyra
6

dodano: 2 stycznia 2014

W co inwestować w XXI wieku? Witam, Dział dotyczy deweloperki i nieruchomości są oczywiście dobrym...
~Sebastian
10

dodano: 30 kwietnia 2016

Jak zablokować nowy plan zagospodarowania przestrzennego Czy ktoś orientuje się od strony prawnej jak można zablokować nowy plan...
~anonim
-

dodano: 6 kwietnia 2019

eurodent niestety nie polecam,
~klient
-

eurostyl jestem ciekaw kiedy zrobią śmietniki na swoich inwestycjach m. in Idea i...
~Beniowskiego
-

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry