Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Rozarium Tuchomskie od LOKUM warto??? Witam jestem zainteresowany kupnem tam domu, czy ktoś już miał styczność z...
~anonim
18

ostatnia odp. 5 dni temu

dodano: 4 lipca 2012

kaucja Witam. Mam pytanie odnośnie kaucji. Miałam wynająć pokój. Pani zażądała ode...
~tysia78
7

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 31 sierpnia 2019

Horizon Czy ktoś naprawdę to PruittIgoe kupuję????
~Patodeweloper
1

dodano: 12 października 2021

Kowale Bolta szeregowce PB Development Polska Sp. z o.o. - Czy ktoś stracił zaliczkę u tego dewelopera?
~bolta
-

dodano: 12 października 2021

Hossa Wiszące Ogrody Co sądzicie o nowej ofercie Hossy - Wiszące Ogrody przy przystanku PKM Gdańsk...
~lool
2

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 5 października 2021

Willbud Wiczlino II Witam, czy są tutaj osoby, które kupiły lokal w nowej inwestycji Wiczlino II...
~hanka
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 1 października 2021

Zielona laguna Witam, czy ktoś mieszka na osiedlu ZIelona Laguna na Kaczych Bukach? Proszę o...
~Paula
12

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 25 czerwca 2015

bojano Dzień dobry, poważnie zastanawiam się nad przeniesieniem do Bojana....
~Olimpia
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 12 września 2021

City House- proszę o opinie Zastanawiam się nad kupnem szeregowca na ul. Olchowej od City House. Jakie...
~Autorka
-

dodano: 5 września 2021

multi dom wejherowo szukam opinii o developerze multi dom który buduje osiedle w Bolszewie.Czy...
rowerzysta25
15

dodano: 13 marca 2012

Ogranicznik parkingowy ps ca Witam, uważam, że na ulicy Sobieskiego powinny pojawić się ograniczniki...
~jacek
-

dodano: 31 sierpnia 2021

dom czy mieszkanie??? zaczynam juz myslec o własnych czterech katach ale ceny mieszkań jak i budowy...
gosia1234
331

dodano: 23 maja 2007

dom: kupić od dewelopera czy samemu się budować? Tak się zastanawiam - jaka opcja lepsza? Dodam, że nie mamy działki więc...
~basiula
9

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 26 czerwca 2013

Nowe mieszkania Trójmiasto Jak wygląda rynek nowych mieszkań w Trójmieście? Chciałabym zorientować się...
~Tarron
21

dodano: 14 sierpnia 2016

Którą inwestycje polecacie ? Od dłuższego czasu szukam mieszkania na terenie Gdańska, jest spory wybór ale...
~Norbi
27

dodano: 2 kwietnia 2018

Solidny deweloper Mogę szczerze polecić wszystkim usługi dewelopera gedbud. miła obsługa,...
kapeluszny04
-

dodano: 26 lipca 2021

Zdjęcia dewelopera a prawdziwy obraz budowy Czy tez tak macie,ze zdjecia dewelopera nie oddaja rzeczywistej sytuacji? Ja...
~anonim
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 24 lipca 2021

Invest Pel- proszę o jakieś opinie na temat tego dewelopera Witam, proszę o opinię na temat tego dewelopera, nic nie mogę znaleźć w...
~Wojtek
44

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 7 lipca 2011

Kto kupił szereg w Rumi przy ul. Partyzantów 60 Żurawia łąka od Moj Dom Deweloper,Wasko,Feniks Witam! Kto z was kupił, jakie macie doświadczenia, jak wygląda kwestia prawna...
mg_2007
10

dodano: 11 lutego 2019

Uwaga na administratora Uwaga na administratora budynków INTRADOM jest powiązany z EUROSTYLEM Jest...
user_13769296585
3

dodano: 27 września 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry