Widok

Kto kupił szereg w Rumi przy ul. Partyzantów 60 Żurawia łąka od Moj Dom Deweloper,Wasko,Feniks

Rumia Temat dostępny też na forum:
Witam!
Kto z was kupił, jakie macie doświadczenia, jak wygląda kwestia prawna budynków oraz wykończenie lokali.proszę o info zastanawiam się nad kupnem nieruchomości
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

Zeby kupic mieszkanie od tego oszusta to trzeba byc nie powaznym, ten czlowiek niema nic wspolnego z rzetelnosciai ucziwoscia!
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mg_2007 kupiłeś/aś? Jak wrażenia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Razem z mężem zakupiliśmy szeregowiec w tym roku, a pod koniec Lipca już otrzymaliśmy akt notarialny. Mieszkanie przestronne, na dole słoneczny salon i aneks kuchenny oraz łazienka. Do zakupu skłoniła nas nie tylko atrakcyjna cena, ale również wykończenie na bardzo wysokim poziomie i ogródek. Jesteśmy właśnie w trakcie wykańczania mieszkania. Na osiedlu od pewnego czasu mieszka już ok. 10 rodzin. Ogólnie jesteśmy zachwyceni, tym bardziej, że wszystkie prośby skierowane do dewelopera zostają spełnione. Deweloperem jest młody człowiek, który nie ma nic wspólnego z Wasko albo Feniks. Pozdrawiam, Magda :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 9

ale z Feniks*
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak teraz z perspektywy czasu pani ocenia, czy warto było? Pytam bo byłem tam niedawno, ogladalem wolny segment, zainterowala mnie oferta.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak nic wspólnego z Wasko i Feniks ? Ten niby młody deweloper Patryk to syn dewelopera wasko .
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

To syn Piotra Dawidowskiego, to nie deweloperzy, to oszuści.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja kupiłem szereg w zeszłym roku latem. Od marca mieszkamy nowym domu. Kupno i przeniesienie własności odbyło się bez zastrzeżeń. Po ok 2msc miałem swoją - czystą księgę wieczystą. Co do wykończenia to deweloper jest bardzo elastyczny. Można się naprawdę dogadać. W tej chwili wszystkie budynki w rzędzie stoją. Wszystkie media są doprowadzone, a inwestycje są na etapie montażu płotów zewnętrznych. Z tego co widzę to już trochę rodzin mieszka, część widać, że kupiona, ale na etapie wykańczania lub zaraz będą wykańczane. Ja nie mam zastrzeżeń, jeśli mieliśmy jakieś obiekcje to szybko były egzekwowane, mieszka nam się dobrze, blisko do szlaków rowerowych, rzut beretem do miasta no i dużo słońca w ogródku - czego chcieć więcej.:)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4


W Czerwcu znalazłam ofertę w internecie, bardzo spodobała nam się cudowna lokalizacja, prosty projekt.
Zdjęcia prezentowały fajne wysokie pomieszczenia z dużymi oknami i tarasem o których zawsze marzyliśmy,
Jestesmy mieszkańcami Rumi wiec 5 minut póżniej byliśmy na miejscu budowy. Od razu wybraliśmy lokal w którym zakochaliśmy się
pasowalo dosłownie wszystko, jedno co nas zmartwiło to fakt ze spotkanie z Deweloperem mamy dopiero następnego dnia, nie mogłam się doczekać kiedy zobaczę wnętrze.
Powiem tak warto było czekac!!!!, wszystko było tak jak sobie wyobrażaliśmy , bardzo solidnie wykonane, schludnie estetycznie,
decyzja nie mogła być inna ten dom musi być nasz,,,i tak tez się stało.
Niecale 3 miesiące póżniej podpisaliśmy akt notarialny.
Wspołpraca z Deweloperem i Panem Patrykiem podczas wykańczania domu przebiegała bez jakichkolwiek problemów
obsluga na najwyższym poziomie, bardzo dobry kontakt telefoniczny, zawsze odbierane telefony i punktualność w spotkaniach, dotrzymywanie słowa.
Bardzo dobra opieka nad Klientem, fachowe sugestie i pomoc 24 na dobe.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 12

Domu i mieszkania się nie wykańcza, tylko wykończa. Ludzie. Ja też mój segment już "wykańczyłem".
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6

Zawsze zastanawiam się po przeczytaniu takiej opinii pełnej jadu i złośliwości - ile g*wna może być w jednej osobie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Inne tematy z forum Inwestycje i deweloperzy

Gdzie kupić mieszkanie?? (31 odpowiedzi)

Chciałabym kupić mieszkanie w Gdańsku.. Które dzielnice polecacie, a które odradzacie i...

Budowa domu w bliskich okolicach trójmiasta (14 odpowiedzi)

Witam Was, Powaznie rozważam lub wręcz prawie podjąłem decyzje o budowie domu w okolicach...

dom czy mieszkanie??? (411 odpowiedzi)

zaczynam juz myslec o własnych czterech katach ale ceny mieszkań jak i budowy domu mnie...

do góry