Widok

Dobry i sprawdzony deweloper??

Witam. Zamierzam kupić mieszkanie w Gdańsku "Nowe" . Jakiego byście polecili sprawdzonego dewelopera co nie odwala fuszery jak ten na "R"?? Wiem że nie każdy deweloper jest cacy malinka ale zależy mi na tym by co dwa ni nie dzwonić i nie prosić się o serwis mieszkania czy zgłaszać wkurzające niedoróbki fuszerantów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli potrzebujesz dewelopera naprawde godnego zaufania, sprawdź ofertę Russjana- Mieszkania Gdańsk. Mają naprawdę bogatą ofertę mieszkaniową i to w naprawdę super lokalizacjach. Oczywiście pełen profesjonalizm jeśli chodzi o papiery: )
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7
Eurostyl kupiliśmy i jesteśmy zadowoleni zero problemów , mieszkanie , standard i wykończenie bez zastrzażeń
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

dołącze do tego zdania
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

nigdy Eurostyl.Zapraszam na osiedle Idea tego dewelopera.Smieci pod oknami w wyniku złego zaprajektowania zjazdu do hali garażowej.Nieprawidłowa akustyka i wiele innych problemów.Deweloper umywa ręce.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

W Gdyni polecę firmę Semeko. Nie mieliśmy z nimi żadnych problemów. Dobry szybki kontakt, pełna informacja. Jak dopytywałem o księgę wieczystą, dotychczas zrealizowane inwestycje, finanse i tak dalej to wszystko mi uczciwie wyjaśniali. Na pewno firma która nie sprzedaje na siłę i byle jak najszybciej tylko też chce żeby klient dokładnie wiedział co kupuje. To mi się tutaj podobało .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja za swojego doświadczenia polecę Polnord. Ceny jak na rynku, za to porządnie wykonane (podpatrzyłem na innym osiedlu od tego dewelopera), miejscówka fajna, a i udało nam się zaklepać mieszkanie z widokiem. No i najważniejsze, że to nie jakaś nowa firemka co upadnie jak się noga powinie, tylko taka z doświadczeniem
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

O to to. Jak szukasz fajnego mieszkania, to sprawdź ich ofertę. Budują Studio Morena
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No na razie dobrze to wygląda. Trzymajcie kciuki za odbiory :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wszystko pięknie ale ponoć u nich też trzeba pilnować swoich spraw, żeby sobie potem nie pluć w brodę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiesz co, że wolę pilnować dobrego dewelopera niż wziąć kiepskiego taniego i potem szukać wiatru w polu ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ze swojego doświadczenie polecę dewelopera Texo. Kupiliśmy od nich dom w Gdańsku i znaleźliśmy to czego szukaliśmy. Będzie garaż, ogródek, przestrzeń i będzie koniec z kolejką do łazienki. Wiadomo, najpierw sprawdziliśmy ich poprzednie realizacje, ale nie było do czego się przyczepić. Warto tu zaznaczyć, że jestem osobą "co się czepia" :) Moja kobieta już wszystko wybrała i tylko cały czas słyszę, ale to jest super i to, a tamto to już w ogóle. Aż miło się patrzy jak chodzi taka szczęśliwa.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

My również zdecydowaliśmy się na zakup domu od Texo. Przekonał nas odbiór domów w tym roku oraz dobra lokalizacja - w Gdańsku ale z dala od zgiełku. Zobaczyliśmy gdzieś bilboard, sprawdziliśmy ofertę na http://www.texo.pl i teraz czekamy aż wykończą osiedle :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Z inwestycjami w Gdyni działa między innymi deweloper Semeko - https://www.alvarium.pl/. Firma z doświadczeniem na rynku i po realizacji wielu inwestycji więc można będzie także się z tym zapoznać i szukać oferty, która będzie bliska wymaganiom i potrzebom klienta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Właśnie ja chciałabym jednak sprzedać swoje mieszkanie i tak zastanawiam się nad https://verson.com.pl/ . Ogólnie wiele osób polecało mi tą firmę ze względu na świetne podejście do klienta i dodatkowo posiadają oni też duże doświadczenie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Inwestycje i deweloperzy

Bloki 11 przy ulicy Żeglarzy - jak się mieszka? (5 odpowiedzi)

Chciałabym kupić tam mieszkanie. Wiem ,że są tam bloki z mieszkaniami socjalnymi , które mają złą...

W co inwestować w XXI wieku? (24 odpowiedzi)

Witam, Dział dotyczy deweloperki i nieruchomości są oczywiście dobrym kapitałem, lecz nie każdy...

Budowa domu w bliskich okolicach trójmiasta (14 odpowiedzi)

Witam Was, Powaznie rozważam lub wręcz prawie podjąłem decyzje o budowie domu w okolicach...

do góry