Odpowiadasz na:

Szczerze polecam!

Szczerze polecam! Namiar wzięłam z internetu, znajomi mówili, że jestem szalona… kompleksowe wykończenie mieszkania w stanie deweloperskim przez firmę NIE z polecenia!?? Kilka e-maili,... rozwiń

Szczerze polecam! Namiar wzięłam z internetu, znajomi mówili, że jestem szalona… kompleksowe wykończenie mieszkania w stanie deweloperskim przez firmę NIE z polecenia!?? Kilka e-maili, spotkanie… właściciel przypadł mi do gustu ;-) I teraz mogę już z czystym sumieniem powiedzieć, że intuicja mnie nie zawiodła. Profesjonalnie, terminowo, zgodnie z wcześniej przedstawionym kosztorysem. Dodatkowo, pomoc przy odbiorze mieszkania od dewelopera, a także przy wyborze i zakupie materiałów.
Szczegóły były na bieżąco ze mną uzgadniane (telefonicznie bądź osobiście), uwagi – bo i bez takich się nie obyło – usuwane. Po zakończeniu mieszkanie zostało przez ekipę wysprzątane… dosłownie do czysta!
No i co dla mnie baaardzo cenne, wysoka kultura osobista zarówno właściciela, jak i pracowników.
Agnieszka z Wejherowa (ewentualny kontakt oczywiście możliwy przez Pana Krzysztofa – właściciela Brygady Mistrza Józefa)

zobacz wątek
4 lata temu
~Agnieszka z Wejherowa

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry