Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Basia z Gdyni - opinia wątek zamknięty Witam chce bardzo podziękować Panu Krzysztofowi za remont łazienki, trud,...
~Basia z Gdyni
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 sierpnia 2021

IwonaM - opinia wątek zamknięty Napiszę krótko i na temat. Z czystym sumieniem polecam brygadę Pana Dawida....
~IwonaM
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 6 stycznia 2021

Rzetelnie,przyjaźnie i miło wątek zamknięty Usługa rozpoczęta bez zbędnej zwłoki, fachowo przygotowany kosztorys,...
~Krystyna
2

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 kwietnia 2019

Nasza pierwsza i najlepsza Brygada! wątek zamknięty Kupiliśmy z narzeczonym pierwsze mieszkanie w stanie deweloperskim. Już kilka...
~Maria i Tomek
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 sierpnia 2019

Szukając rzetelnego wykonawcy, spotkać człowieka godnego zaufania. wątek zamknięty Teraz się zacznie… prorokowali nasi znajomi, którzy przechodzili gehennę...
~Małgorzata i Piotr
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2019

Fantastyczna Brygada!! wątek zamknięty Przeprowadziliśmy się do Trójmiasta z Żoną w tym roku i po dotychczasowych...
~Michal
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2018

polecam brygadę mistrza józefa- wszystko na szóstkę z plusem wątek zamknięty Szukając w Internecie ekipy remontowej znalazłam Brygadę Mistrza Józefa....
~Ewa
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2018

Polecam, nie bójmy się brać ekipy znalezionej przez Internet wątek zamknięty Znalazłem Brygadę Mistrza Józefa w Internecie, początkowo byłem sceptycznie...
~Marek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 listopada 2017

Zdecydowanie polecam! wątek zamknięty Ekipa jak najbardziej godna zaufania, bardzo dobry kontakt, elastyczność, no...
~Ewa
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 września 2016

Mistrz Józef - czyli mistrzostwo świata! wątek zamknięty Piszę tę ocenę naprawdę "dłuuugo" po zakończeniu prac w mieszkaniu. Żałuję,...
~marcin
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2016

Zdecydowanie nie polecam wątek zamknięty Firmę Brygada Mistrza Józefa, wybrałam kierując się b. dobrymi opiniami...
~Małgorzata
4

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 lipca 2016

Polecam! Profesjonalna ekipa! wątek zamknięty Z całego serca polecam ekipę Pana Krzysztofa! Fachowcy, szybcy, dokładni,...
~Karolina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 lipca 2016

Gruntowny remont mieszkania- zdecydowanie polecam wątek zamknięty Od samego początku rozmów z Panem Krzysztofem chciałam aby jego brygada...
~estetka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2016

Brygada na szóstkę z plusem (6+). wątek zamknięty Szukałam godnych zaufania wykonawców kompleksowych prac remontowych...
~Ewa T.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2016

Szczerze polecam! wątek zamknięty Szczerze polecam! Namiar wzięłam z internetu, znajomi mówili, że jestem...
~Agnieszka z Wejherowa
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 września 2015

brygada na medal! prawdziwi mistrzowie! wątek zamknięty Szukasz sumiennych, profesjonalnych i uczciwych majstrów? Dzwoń do Brygady...
~katarzyna lawendowe
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2015

Mistrzowska brygada wątek zamknięty Prace wykonane zgodnie z planem, terminowo(a nawet szybciej) i w przystępnej...
~Dominik
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 października 2014

Bardzo polecam! wątek zamknięty Brygada i jej właściciel - Pan Krzysztof, to najbardziej wiarygodna i...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 października 2014

Polceam Brygadę! wątek zamknięty Wykończenie mieszkania wykonane zgodnie z kosztorysem i planem robót, brak...
~Daniel
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 lipca 2014

naprawdę solidni wątek zamknięty Brygada Mistrza Józefa to prawdziwi rzemieślnicy, którzy wykonują pracę z...
~Maciek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 czerwca 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry