Odpowiadasz na:

szkoła z wartościami, dobry wybór

PLUSY: wartości przekazywane w szkole; przyjazne podejście do dziecka; stawianie na rozwój dziecka (możliwość uczestnictwa w dodatkowych zajęciach po lekcjach na terenie szkoły); kameralność szkoły... rozwiń

PLUSY: wartości przekazywane w szkole; przyjazne podejście do dziecka; stawianie na rozwój dziecka (możliwość uczestnictwa w dodatkowych zajęciach po lekcjach na terenie szkoły); kameralność szkoły (nie jest to moloch); możliwość uczestnictwa w projekcie od poziomu przedszkola i potem kontynuacji w szkole; tutoring: indywidualne oceny (nie pobieżne parę linijek, ale godzinne spotkania z rodzicami oceniające nie tylko rozwój edukacyjny, ale też i osobościowy, emocjonalny); dodatkowe wydarzenia, które mają za cel zgranie całych rodzin: np spływ kajakowy, rajd rowerowy, piknik z grillem - i tu, tak już na boku, plus dla nas, rodziców: znaleźliśmy nowych znajomych w szkole wśród rodziców. MINUS: budynek szkoły dzielony z innym podmiotem (ale wejście dla dzieci chronione jest osobnym, zabezpieczonym wejściem).

Ogólnie: wartościowa, fajna szkoła, a najlepszym potwierdzeniem jest to, że mam szczęśliwe dziecko, a ja mam dobry kontakt z wychowawcą.

zobacz wątek
8 lat temu
~Rafał Sopot

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry