Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Olga - opinia Świetna szkoła z profesjonalną kadrą pedagogiczną
~Olga
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 marca 2023

Agata - opinia Jesteśmy w Loko od 7 lat. To co przemawia za nasza szkoła to program...
~Agata
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 lutego 2023

Dalia Tsanakas - opinia wątek zamknięty Polecam,wspaniałą szkoła i kadra nauczycielska.
~Dalia Tsanakas
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 czerwca 2021

Iwona - opinia wątek zamknięty Mam dwójkę dzieci w lokomotywie, a niedługo będzie trzecie. Jesteśmy z mężem...
~Iwona
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 czerwca 2021

Mama zołza - opinia wątek zamknięty Super szkoła, kameralna, wszyscy się znają. Dobry kontakt z nauczycielami,...
~Mama zołza
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 maja 2021

R - opinia wątek zamknięty Kocham Szkółę Podstawową Lokomotywa! Moja 3 dzieci tam kwitnie, pod okiem...
~R
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 12 marca 2020

Placówka spełniająca oczekiwania wątek zamknięty Jestem pozytywnie zaskoczony. Wiele jest opinii pochlebnych o innych...
~Tata dziecka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2019

Świtna szkoła wątek zamknięty Świetna szkoła o szerokim spektrum zajęć pozalekcyjnych. Wspaniała kadra...
~Adalbert Ignis
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 września 2017

Rewelacyjny wybór. Od lat super poziom wątek zamknięty Wspaniała szkoła Mam w szkole 2 synów i jesteśmy z mężem BARDZO zadowoleni....
~Rodzice b. zadowoleni
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 września 2017

Szkoła naszych marzen..! wątek zamknięty Jesli szukacje miejsca gdzie dba sie w rownym stopniu o edukacje jak i...
~roza z viterbo
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 września 2017

Zadowoleni rodzice i dziecko wątek zamknięty Szkoła z zasadami, ucząca dzieci szacunku do drugiego człowieka. Mundurki,...
~Monika
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 stycznia 2016

Fantastyczna szkoła wątek zamknięty Jestem mamą pierwszoklasisty. Syn codziennie z uśmiechem biegnie do szkoły....
~Mama Ania
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 stycznia 2016

Świetna szkoła wątek zamknięty Nasz syn chodzi do Lokomotywy. Jest obecnie w V klasie. Edukacja jest...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 stycznia 2016

Super Szkoła wątek zamknięty Polecam wszystkim szkołę Lokomotywa w Sopocie. Moja córka uczęszcza tam od 2...
~Ojciec
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 stycznia 2016

Aspekt strategiczny w Szkole Podstawowej Lokomotywa "Stworzenie warunków do samorozwoju" wątek zamknięty Wśród kategorii, której powyżej można było ocenić nie było wg mnie tej...
~Jerzy
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 stycznia 2016

POLECAM wątek zamknięty Czekałem z opinią rok (moje dziecko chodzi do II kl), by ta opinia była...
~Tata
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 października 2015

Szkoła i wspólnota :) wątek zamknięty Witam, mój syn uczy się w trzeciej klasie w SP Lokomotywie - z perspektywy...
~mama
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 listopada 2015

Przedszkole i szkola rodzinnie wątek zamknięty Po roznych przejsciach, z trojmiejskimi Placowkami Panstwowymi i spolecznymi...
~lokomotywowa Mama
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 listopada 2015

szkoła z wartościami, dobry wybór wątek zamknięty PLUSY: wartości przekazywane w szkole; przyjazne podejście do dziecka;...
~Rafał Sopot
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 października 2015

Polecam - dobra szkoła wątek zamknięty Polecam rodzicom szukającym dla swoich pociech dobrej edukacji w przyjaznym...
~Magda M.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 października 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry