Widok

POLECAM

Czekałem z opinią rok (moje dziecko chodzi do II kl), by ta opinia była pełna. Córka przyszła z innego przedszkola; uważnie szukałem szkoły w okolicach Sopotu i znalazłem założoną przez rodziców dla swoich własnych dzieci. Czyli od razu widać, że są oni żywotnie zainteresowani proponowaną ofertą.
Córka odżyła w Lokomotywie, nabrała pewności siebie, radośnie idzie na zajęcia. Lubi i hiszpański i historię, zajęcia komputerowe, jak i inne zajęcia; lubi swoją wychowawczynię i zajęcia zintegrowane. Lokomotywa to dobra szkoła dla rodziców, którzy kochają swoje dzieci i chcą, by system wartości przekazywanych w domu współgrał z wartościami przekazywanymi w szkole. Szkoła nie ukrywa, że stawia na personalizm chrześcijański, który okazuje się atrakcyjny również dla osób liberalnie nastawionych i nie zawsze bliskich wierze. I fajnie. Ważne, że jako rodzice stawiamy sobie na pierwszym miejscu dobro dziecka i przekazanie mu umiejętności i wartości najbardziej potrzebnych w życiu. Mottem szkoły jest: "abym odszedł stąd lepszy" i to hasło dobrze oddaje filozofię działania: umiejętności, wartości, pewność siebie dziecka - tak; dziecko wytresowane w rozwiązywaniu testów - nie
Moja ocena
poziom nauczania: 6
 
zajęcia dodatkowe: 6
 
wyposażenie: 6
 
bezpieczeństwo: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie jest zła

Nie powiem że zaintrygowała mnie twoja wypowiedź , ale według mnie ta szkoła jest przeciętna no i nie jest nadzwyczajna jak większość mówi jest dobrą szkołą jeśli chcesz nie twierdze że lokomotywa ma zły stopień nauki . I to wszystko . : -)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry