Odpowiadasz na:

Mikropigmentacja włosów

Utrata włosów rozpoczęła się u mnie dość wcześnie i skutkowała przesunięciem linii czoła. W związku miałem poważne obawy, że zabieg mikropigmentacji może być u mnie widoczny. Pani Beata przekonała... rozwiń

Utrata włosów rozpoczęła się u mnie dość wcześnie i skutkowała przesunięciem linii czoła. W związku miałem poważne obawy, że zabieg mikropigmentacji może być u mnie widoczny. Pani Beata przekonała mnie, że efekt będzie bardzo fajny i nie będzie widoczna różnica pomiędzy naturalnymi włosami a pigmentem.
Teraz mogę już powiedzieć, że miała rację a efekt przeszedł moje oczekiwania :) Nikt kogo nie poinformowałem o zabiegu, nawet z najbliższego otoczenia (rodzina, przyjaciele), nie wpadł na to że włosy są domalowane - wiele razy słyszałem natomiast, że "jakoś dobrze wyglądam". Na prawdę zabieg wart swojej ceny, dobre samopoczucie gwarantowane, zabieg trochę bolesny, ale gorszy ból u dentysty :) Mogę śmiało polecić panią Beatę, która na prawdę zna się na rzeczy i odtwarza włosy bardzo profesjonalnie.

zobacz wątek
8 lat temu
~KW

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry