Odpowiadasz na:

Re: Chcieli MdM-u, utknęli w systemie. Kupujący mieszkania mają problem

@Naciągacz i @AP; zapytałem całkiem poważnie! Nie ma kilku milionów na inwestycję ale pytam bo może chcę poszukać form finansowania mojej przyszłej emerytury? Nie chcę mrozić pieniędzy w mieszkanie... rozwiń

@Naciągacz i @AP; zapytałem całkiem poważnie! Nie ma kilku milionów na inwestycję ale pytam bo może chcę poszukać form finansowania mojej przyszłej emerytury? Nie chcę mrozić pieniędzy w mieszkanie bo uważam, że ziemia da mi większą stopę zwrotu.

Trójmiasto jest fajne do inwestycji pod kilkoma względami, jednymi z nich jest położenie, które dyskwalifikuje zabudowę od strony północno - wschodniej. Generalnie inne miasta mają ten układ dookólny, więc tam obszar zabudowy jest możliwie większy. W Trójmieście są pewne ograniczenia: Zatoka, TPK, lokalizacja terenów nizinnych (zalewowych) Czy takich inwestycji jak Szadółki czy Eko- dolina.

Generalnie Łatwo przewidzieć gdzie będzie można zarobić. Czy raczej mają Państwo inne przemyślenia w tym zakresie? Jest jeszcze jedna kwestia: Siła nabywcza pieniądza, która bez żadnych zawirowań na rynkach gospodarczych podnosi ceny nieruchomości a może jak teraz utrzymuje jej na takim a nie innym poziomie.

Myślę, że Północny / Zachód to będzie ten kierunek rozwoju. A gdzie wy zainwestowalibyście wokół Trójmiasta?

zobacz wątek
3 lata temu
~Gdzie warto inwestować

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry