Odpowiadasz na:

Odrzywolska&Wójcik 6 to za mało !

Współpracowałem z wieloma biurami nieruchomości ale nigdy dotąd nie spotkałem takiego. W końcu życie pokierowało moje drogi do Trójmiasta aby poznać tą jedną jedyną (agencję nieruchomości).... rozwiń

Współpracowałem z wieloma biurami nieruchomości ale nigdy dotąd nie spotkałem takiego. W końcu życie pokierowało moje drogi do Trójmiasta aby poznać tą jedną jedyną (agencję nieruchomości). Oddanie, poświęcenie (nawet prywatnego czasu), otwartość – to tylko nieliczne cechy Pani Oli. Kompetencja, profesjonalizm oraz fachowa wiedza szczególnie wyróżniają Agencję Odrzywolska&Wójcik nieruchomości.
Pani Aleksandra Wójcik zajęła się perfekcyjnie poszukiwaniem dla mnie mieszkania pod inwestycję. W krótkim czasie znalazła idealną, bardzo rentowną nieruchomość. Pani Aleksandra zadbała również o dopilnowanie strony prawnej transakcji, która w moim przypadku była bardzo skomplikowana - kilku spadkobierców mieszkających za granicą. Pani Ola służy także pomocą przy aranżacji wnętrz, trafny gust (czasem kontrowersyjny) pomógł w szybkim najmie mieszkania.Tylko dzięki pomocy i zaangażowaniu Pani Oli doszło do zakupu. Pani Aleksandra to osoba niezwykle życzliwa, traktująca swoich klientów w indywidualny sposób. Zawsze uśmiechnięta i pełna energii, a przede wszystkim z doświadczeniem i bardzo dużą wiedzą.

zobacz wątek
3 lata temu
~Pan Bob

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry