Odpowiadasz na:

Likwidacja strzelnicy

Witam wszystkich,

Istnienie tej strzelnicy w tym miejscu jest niepojęte i zdecydowanie trzeba doprowadzić do likwidacji tego miejsca. Nie tylko wspólnota z Leśnej pisała petycję w... rozwiń

Witam wszystkich,

Istnienie tej strzelnicy w tym miejscu jest niepojęte i zdecydowanie trzeba doprowadzić do likwidacji tego miejsca. Nie tylko wspólnota z Leśnej pisała petycję w sprawie likwidacji, ale również mieszkańcy Nowych Kolibek oraz RIVUSa. Gdy kupowaliśmy tutaj mieszkania strzelnicy nie było, pojawiła się nagle - zgodne na działanie wydał Urząd Miasta, który teraz umywa ręce i twierdzi, że nic nie może.

W celu ułatwienia kontaktu oraz zebrania wszystkich zainteresowanych podpisaniem petycji oraz nagłośnieniem tej absurdalnej sprawy zapraszam do kontaktu mailowego: likwidacjastrzelnicy@gmail.com

W sprawie zostało zebrane już dużo materiału, zaangażowana w całość jest również kancelaria prawna. Najbardziej niezrozumiałe jest podejście Urzędu Miasta, który oczywiście nic nie może - ciekawe kto wydał zgodę na funkcjonowania? A no tak - ten Urząd Miasta który nic nie może. Na wniosek mieszkańców zostały przeprowadzane badania hałasu - szkoda tylko, że wykonano je w niewłaściwym miejscu, powiadamiając o nich właściciela strzelnicy, który to przypadkiem akurat wtedy strzelał z broni sportowej, a nie armat oraz broni maszynowej której używa się tam każdego dnia od rana do wieczora.

Zapraszam wszystkich zainteresowanych do kontaktu - najwyższy czas zamknąć to miejsce oraz wyciągnąć konsekwencje od wszystkich osób, które pozwoliły na jego otwarcie.

zobacz wątek
1 rok temu
~Jurek

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry