Widok

Nowe Kolibki

Temat dostępny też na forum: Orłowo
Nowe Kolibki powstają pomiędzy Gdynią a Sopotem, w miejscu które znajduje się blisko głównej arterii komunikacyjnej Trójmiasta, ale jednocześnie otoczone jest ciszą i spokojem jak na przedmieściu. Zaledwie kilka kroków jest stąd do lasu pełnego tras pieszych i rowerowych, niewiele dalej na plażę. Nieopodal powstającego osiedla znajduje się także rozbudowana galeria handlowa oraz przystanek SKM. Osiedle to kameralny, otoczony zielenią kompleks budynków mieszkalnych. Mają one zaledwie trzy ...
więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

wow

mieszkam niedaleko, a nawet nie wiedziałem o tej budowie. Salon fitness robi wrażenie. Lokalizacja wymarzona, pewnie mieszkania pójdą jak ciepłe bułki. :)
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 47

Trójmiasto jest najpiękniejszym miejscem na ziemi

a to jest kolejny dowód na to :)
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 43

Bzdura

Chyba nie byłeś nigdzie indziej w świecie )-:
popieram tę opinię 31 nie zgadzam się z tą opinią 4

Niekoniecznie

Przyjedż na północne dzielnice to zmienisz zdanie
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

no pieknie spzredawcy IK reklamują inwestycje...

ha ha, jw
popieram tę opinię 39 nie zgadzam się z tą opinią 13

sluchajcie mam pytanie czy nie uwazacie ze ta bernadowska to wygwizdowo ? ni to sopot ni gdynia - jedziesz wyboista droga z dala od wsyzstkiego i nagle kilka budynkow ? Wszystko fajnie tylko ceny chyba jak z kosmosu
popieram tę opinię 48 nie zgadzam się z tą opinią 14

Tam dalej az głowa podskakuje od przejezdzajacych pociągów? Ciekawe czy będą tam lozka się przesuwać i stoly bo niezle trzesie, to przy samych torach jest ciekawe kto dal na to pozwolenie?
popieram tę opinię 46 nie zgadzam się z tą opinią 9

Piękne :) Invest Komfort mnie zaskakuje, niespecjalnie śledzę inwestycje deweloperów więc dopiero się dowiedziałam o tej. Robi wrażenie.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 26

Zieleń

Właśnie tego często brakuje przy nowych osiedlach, kilka krzaczków i bloki. A tu wygląda bardzo estetycznie i zieleni mnóstwo.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 20

Świetny design

Wygląda naprawdę dobrze i ta okolica... Robi wrażenie!
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 20

moja ulubiona

moja ulubiona inwestycja w Trójmieście... najlepsza lokalizacja: mnóstwo, mnóstwo natury i pięknej zieleni.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 9
Osiedle wybudowane na terenach podmoklych. Zapytaj ie mieszkańców z naprzeciwka ( z tego starszego osiedla) jaki grzyb im wychodzi na ścianach i czuć stęchlizną. To po pierwsze. Po drugie wyjechać na Al. Zwycięstwa aby wyjechać z Bernadowskiej pod wiaduktem np. o 8.00 rano wiąże się z oczekiwaniem na światłach nawet kilkadziesiąt minut. O tym wszystkim wam Invest Komfort nie powie.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 9

Nie ta liga finansowa

żeby sobie pozwolić na problemy takie jak grzyb na ścianach czy zapach stęchlizny. Takie rzeczy często mają miejsce w tanim budownictwie bez względu na to, gdzie jest położone osiedle. Wystarczy, że prysznicem popsikasz na ścianę i już wyjście tego dziadostwa murowane... W tym przypadku mieszkańcy nie muszą się tym martwić bo to luksusowa inwestycja, więc jakość jest zawarta w cenie. A nauczyć się omijać korki trzeba bez względu na to gdzie się mieszka, o ile mówimy o dużym mieście. Normalna część miejskiej rzeczywistości
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5

Jaka to liga okaże się za 3-4 lata, to starsze osiedle tez kiedyś było nowe i drogie z tego co pamietam
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Osiedla IK

mają to do siebie, że wyglądają dobrze mimo upływu lat. Wystarczy spojrzeć na starsze inwestycje tego dewelopera (nawet sprzed ponad 10 lat) i samemu ocenić trwałość. Mało kto może się pochwalić takim poziomem wykonania.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

a ja czekam góra 5 min na światłach

i to w porannym szczycie wioząc dzieci do szkoły.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Yumbo

Powinni wyłożyć płytami Yumbo tak się robi w północnych dzielnicach Gdyni
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Dojazd

Deweloper na 100% zadba o komfortowy dojazd. Nie mam co do tego żadnych wątpliwości.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Cudowny klimat

Świetna inwestycja. Pracuję pod presją, nierzadko w stresie, więc potrzebuję spokojnej okolicy, w której mogę się zrelaksować i oderwać od obowiązków. Nowe Kolibki mi to zapewniają - w każdej chwili mogę założyć słuchawki i skorzystać z pięknego, leśnego otoczenia.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

Bardzo dobre rozwiązanie lokalizacyjne. Na próżno szukać drugiego tak spokojnego, zielonego i pięknego osiedla, które równocześnie znajduje się tak blisko dwóch prężnie rozwijających się miast.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

niestety, obok otworzyli strzelnice... i juz po spokoju!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie tak znowu obok

a poza tym to raczej zaleta - kolejne atrakcyjne miejsce w okolicy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

Na tyle blisko że słychać huk wystrzałów. Atrakcja to może dla użytkowników strzelnicy... dla okolicznych mieszkańców to ogromna uciążliwość!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdyby nie strzelnica w sąsiedztwie... to byłoby najpiękniejsze i najlepiej położone osiedle w Trójmieście...śliczne budynki w otoczeniu zieleni a jednocześnie wszędzie blisko.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Osiedle jest spory kawałek od strzelnicy

także odgłosy nie powinny przeszkadzać ze względu na odległość
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

no niestety słychać je baaaardzo wyraźnie..., więc szczególnie latem zdecydowanie przeszkadzają.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co nie zmienia faktu, że bardzo dobrze się tam mieszka a osiedle jest piękne
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

na razie nic się zmieni w tym temacie, Miasto twierdzi, że nie ma podstawy prawnej.

https://www.gdynia.pl/bip/2019-6,7986/petycja-o-likwidacje-strzelnicy-zlokalizowanej-w-gdyni-malym-kacku-przy-ul-bernadowskiej-ze-wzgledu-na-szczegolna-uciazliwosc,542544
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wymarzona lokalizacja

Zgadzam się z poprzednikami: osiedle ma naprawdę wymarzoną lokalizację. Żadna inna inwestycja w Trójmieście nie oferuje bliskości lasu, morza oraz Gdyni i Sopotu naraz.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Czynnik decydujący

Dla mnie była nim oczywiście lokalizacja. Osiedle ma dobre połączenie z całą aglomeracją i jest położone blisko plaży, w dodatku przy samych "zielonych płucach Trójmiasta".
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Super

wow
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Widziałam ostatnio w telewizji

niesamowite osiedle, nie wiedziałam, że takie mamy w Gdyni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry