Odpowiadasz na:

Przepiękne dekoracje ślubne :)

Chcielibyśmy podziękować za przepiękne przystrojenie kościoła oraz samochodu do ślubu. Kościół nabrał urokliwego klimatu, wręcz "zakwitł" i rozpromienił się. Bez wątpienia podkreślało to magię tej... rozwiń

Chcielibyśmy podziękować za przepiękne przystrojenie kościoła oraz samochodu do ślubu. Kościół nabrał urokliwego klimatu, wręcz "zakwitł" i rozpromienił się. Bez wątpienia podkreślało to magię tej wyjątkowej chwili. Auto również świetnie się prezentowało.
Dodatkowo przesympatyczna Pani Beatka poratowała nas bukietami do dekoracji sali. Na dekorowanie samej sali umówieni byliśmy już na wstępie z menadżerką tejże sali weselnej. Zależało nam na tym aby bukiety do wazonów martini, na bar oraz przed Parę Młodą wykonane były z bezwonnych, azjatyckich lilii. Menadżerka stwierdziła jednak, że nie wie czy takie kwiaty udałoby się jej dostać a poza tym nie zna się na liliach, układa tylko róże i mamy to załatwić we własnym zakresie. Tu z ratunkiem przyszedł nam właśnie Antracyt, bukiety były śliczne i kunsztownie skomponowane.

Mieliśmy swoje "widzimisię" odnośnie dekoracji i Studio Ślubne Antracyt znakomicie naszą wizję zrealizowało.
Podsumowując jednym słowem... mistrzostwo :)
Dziękujemy ślicznie i pozdrawiamy

zobacz wątek
7 lat temu
~Kamila i Grzegorz

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry