Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
SECJfkDinbIRQo - ocena nWLSPoxKcgpifBC
~SECJfkDinbIRQo
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 24 października 2023

Polecamy!! wątek zamknięty Polecamy mile Panie które tworzyły dla nas dekoracje sali i kościoła na ślub,...
~Paulina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 października 2018

Przepiękne dekoracje i bukiet ślubny ! wątek zamknięty Dziękujemy bardzo za stworzenie przepięknej dekoracji w kościele oraz...
~Agata
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 czerwca 2018

Sukienka komunijna wątek zamknięty Ja kupowalam sukienke komunijną. Sukienka przepiekna. Pani bardzo...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 stycznia 2018

Przepiękne dekoracje ślubne :) wątek zamknięty Chcielibyśmy podziękować za przepiękne przystrojenie kościoła oraz samochodu...
~Kamila i Grzegorz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 maja 2017

Polecam z czystym sumieniem!!! wątek zamknięty W salonie posiadają same piękne suknie w rewelacyjnej cenie. Mojej...
~kk
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2015

Piękny bukiet ślubny wątek zamknięty Zamówiłam w firmie Antracyt bukiet ślubny, kwiatową bransoletę dla...
~ML-S
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 lipca 2015

Suknia ślubna wątek zamknięty Jestem zachwycona podejściem Pań z salonu. Panie pomagały wybrać mi suknie....
~Adrianna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 września 2014

Suknia Slubna wątek zamknięty Gorąco polecam. Rewelacyjny Salon. Kupilam suknię w lutym i nie było problemu...
~Tolerancyjna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 stycznia 2014

ślub wątek zamknięty Serdecznie polecam skorzystałam zarówno z usług florystycznych jak i...
~Judyta
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 lipca 2013

komunia wątek zamknięty Polecam duży wybór sukien Komunijnych profesjonalne podejście miła...
~Dorota
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2013

wesele wątek zamknięty wyrazy podziękowania za udzieloną pomoc przy organizacji wesela. brak...
~marika
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 marca 2013

Udany ślub wątek zamknięty Wykonywali dekorację sali i koścoiła na mój ślub. Wszystko przebiegało...
~Daria
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 stycznia 2013

SUPER!!! wątek zamknięty Szybko, rzeczowo, terminowo! Nie spodziewałam się, że tak szybko moja suknia...
~Justynka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 stycznia 2013

sukknia wątek zamknięty SUknia slubna sliczna , mogłam liczyc na doradztwo przy wyborze. Trzeba było...
~Ania
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 listopada 2012

Świetny salon wątek zamknięty Chciałabym polecić wszystkim kobietom ! Firma Antracyt Studio ma rewelacyjny...
~Natalia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 listopada 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry