Odpowiadasz na:

Nie wiem jak internet z JPK, ponieważ na podstawie opinii na forum wybrałem innego operatora, natomiast z uwagi na ciągłe zakłócenia sygnału telewizji satelitarnej (cyfrowy Polsat oraz NC+)... rozwiń

Nie wiem jak internet z JPK, ponieważ na podstawie opinii na forum wybrałem innego operatora, natomiast z uwagi na ciągłe zakłócenia sygnału telewizji satelitarnej (cyfrowy Polsat oraz NC+) szukałem alternatywy, wyszukałem ich w internecie jako dostawcę telewizji kablowej, wcześniej kontaktując się z UPC oraz Netią, jak również z Orange. W salonie Orange konsultant uczciwie powiedział, że przy oglądaniu kablówki na tym samym łączu na którym jest internet, korzystając z obu rzeczy równocześnie np. ja TV a żona internet, poinformowano mnie że będzie problem z przesyłem. Natomiast UPC mówi, nie świadczymy usług w Straszynie, więc nie zostało nic innego i poszedłem do JPK. Wcześniej czytałem na forach opinii, jednak nie znalazłem niekorzystnych... Obecnie korzystam z usługi telewizji kablowej firmy JPK i jak dotąd nie mam zastrzeżeń, a korzystam z usługi już prawie rok.
Sceptyczny co prawda byłem na początku po przeczytanych wpisach na temat internetu od JPK, trochę te wpisy nastawily mnie negatywnie i przyglądam się usłudze z ostrożnością i jestem nieufny. Na szczęście umowa nie trwa wiecznie i zawsze można zmienić operatora w chwili nieświadczenia przezeń usługi.

zobacz wątek
4 lata temu
~Obecny klient

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry