Odpowiadasz na:

Zwalczanie prusaków żelem

Kiedy w naszym domu pojawiły się prusaki byłam po prostu załamana. Kompletnie nie miałam pomysłu jak się pozbyć tych paskudnych robali. Na wszelkie domowe sposoby prusaki były odporne. Wizja... rozwiń

Kiedy w naszym domu pojawiły się prusaki byłam po prostu załamana. Kompletnie nie miałam pomysłu jak się pozbyć tych paskudnych robali. Na wszelkie domowe sposoby prusaki były odporne. Wizja opryskiwania mieszkania, przy dzieciach i psie przerażała mnie. Nie chciałam dodatkowo otruć rodziny !!!
Jednak moje wątpliwości zostały rozwiane po kontakcie z firmą Bios. Zaproponowali mi nowoczesną metodę pozbycia się prusaków żelem. Preparat nie zostawił żadnych plam, ani uszkodzeń, nie wydzielał nieprzyjemnych zapachów. Prusaki same zaniosły żel do swoich kryjówek. Najważniejsze jednak, że bardzo szybko pożegnaliśmy tych uporczywych lokatorów. Na skorzystanie z usługi namówiłam też sąsiadkę, tak więc działaliśmy kompleksowo.
Firma Bios zdecydowanie stanęła na wysokości zadania, ich działania są niezwykle skuteczne. Nie obiecują ludziom farmazonów, oni po prostu mają wiedzę i kompetencje w swoim fachu. Posiadają nowoczesny sprzęt i naprawdę ogromną wiedzę w temacie walki ze szkodnikami domowymi. Jeżeli kiedykolwiek miałabym jakikolwiek problem z robactwem, to z pewnością od razu zadzwonię do fachowców. Samodzielne działania są nieskuteczne i jedyne co powodują, to narastającą frustrację.

zobacz wątek
3 lata temu
~Martyna Dudek

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry