Odpowiadasz na:

Kiepska jakość wykonania usługi zabudowy szaf

Zleciłem Indeco Trójmiasto wykonanie zabudowy dwóch szaf w mieszkaniu. Pracownicy Indeco wykonali szafy, jednak z uwagi na dużą ilość niedoróbek, błędów i jakości użytych materiałów odmówiłem... rozwiń

Zleciłem Indeco Trójmiasto wykonanie zabudowy dwóch szaf w mieszkaniu. Pracownicy Indeco wykonali szafy, jednak z uwagi na dużą ilość niedoróbek, błędów i jakości użytych materiałów odmówiłem podpisania protokołu odbioru. Poprosiłem o poprawki, na co obsługa BOK się zgodziła a także zaproponowała abym brakującą kwotę uiścił dopiero po wykonaniu napraw, zgodnie z umowa czekałem na kontakt ze strony Indeco wraz z propozycją terminu wykonania poprawek. Podczas podpisywania umowy informowałem również, że szafy mają zostać wykonane do 28 lutego, gdyż przez prawie cały marzec jestem po za Gdańskiem. W dniu 28.02 skontaktowałem się z BOK aby dowiedzieć się kiedy zostanie wykonana poprawa. Poprawki zostały ustalone na 10 kwietnia.

W międzyczasie pomimo ustaleń otrzymałem bezpodstawne wezwanie do zapłaty za niewykonana usługę! Stanowczo odradzam skorzystanie z usług Indeco Trójmiasto.

zobacz wątek
2 lata temu
~Marcel

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry