Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
szafa z wadą reklamacja przyjęta ale żadnej akcji dzwonie i mówią że zaraz załatwią ale...
~zażenowany
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 11 sierpnia 2019

Fantastyczne kuchnie Pani Dorota Czebatorowicz zaprojektowała u nas 2 duże kuchnie. Projektantka...
~Kinga Bagińska
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 29 maja 2019

Bardzo polecam !!! Pan Paweł Jarosz zaprojektował dla mnie 7 szaf, komodę i biurko. Szafy nie...
~Kinga Bagińska
-

dodano: 29 maja 2019

Polecam-szafy na wymiar Bardzo polecam duet montażystów-panowie Radek i Arek. Montaż szybki i...
~Ewa
3

dodano: 1 grudnia 2017

Super fachowcy Rafał i Dariusz Witam!montowano 4 szafy....super projekt od Pana Pawła Jarosza....szafa że...
~Ewa
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 4 grudnia 2018

Powracający klient To już kolejna moja zabudowa spod projektu Pana Pawła Jarosza. ( I pewnie nie...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 listopada 2018

Kuchnia świetna, akurat na święta dziękuję panu Pawłowi i Sławkowi za wspaniałą kuchnię
~Maciej Klecha
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 listopada 2018

Zadowolony klient Profesjonalna i bardzo miła obsługa od pierwszego kontaktu z Panią w punkcie...
~Ewa
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 listopada 2018

Polecamy - zabudowa kuchenna Wszystkie szczegóły projektu zabudowy uzgodniłyśmy z bardzo miłą i rzeczową...
~Danuta & Dorota
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 listopada 2018

Bardzo dobra jakość, wszystko na czas Zamawiałam zabudowę łazienkowa i szafę w przedpokoju. Projekt zgodnie z moimi...
~Marta
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 października 2018

Radek i Arek Zamówilam do salonu duzą szafe do sufitu. Pan Paweł (projektant) wykazał się...
~Wiesia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 października 2018

Zabudowa typu szafa wnękowa i garderoba (otwarta) Pierwszy kontakt był raczej niekorzystny, ale wizyta pana projektanta miła i...
~Klientka z Patio Róży
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 30 sierpnia 2018

Perfekcja Od super projektu dwóch szaf zaprojektowanych przez pana Bartosza do...
~Mariola
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 sierpnia 2018

Perfekcyjne szafy, z niesamowicie sprawnym montażem! Zamówiliśmy z Żoną do naszego mieszkania dwie duże szafy (sypialnia +...
~Michał
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 sierpnia 2018

Polecam Zamówiłem z Indeco meble do sypialni (szafa, łóżko), przedpokoju (szafa oraz...
~Kamil
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 sierpnia 2018

Panowie od montażu Darek i Rafał Panowie montażyści - Darek i Rafał - godni polecenia w 100%. Montaż szybko,...
~Basia i Robert
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 sierpnia 2018

Szafa na wymiar Zamówiłem niedawno szafę na wymiar w Indeco trójmiasto. Jestem bardzo...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 25 lipca 2018

Fachowcy przez duże F Szafa jak szafa...jest taka jaką zamówiłem. Różnice robią fachowcy . Arek i...
~Michał
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 czerwca 2018

Zadowolony i marudzący klient Jestem dość wymagającym klientem, którego naprawdę bardzo trudno zadowolić, a...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 lipca 2018

Kiepska jakość wykonania usługi zabudowy szaf Zleciłem Indeco Trójmiasto wykonanie zabudowy dwóch szaf w mieszkaniu....
~Marcel
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 30 marca 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
118

94

wątków

do góry