Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Joanna - opinia Szybkie, terminowe zamówienie, profesjonalna obsługa, dokładne wykonanie....
~Joanna
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 25 lutego 2021

Dianka - opinia Dzieki Indeco udalo sie fajnie i praktycznie zagospodarować male...
~Dianka
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 20 lutego 2021

beata - opinia Dla mnie Indeco to firma do zadań specjalnych. Nareszcie mam urządzoną...
~beata
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 28 grudnia 2020

Agnieszka - opinia Fachowe doradztwo, profesjonalizm, świetna jakość. Warto było postawić na...
~Agnieszka
-

dodano: 14 grudnia 2020

Klaudia - opinia U mnie poddasze dość nietypowe, tym bardziej zależało mi na fachowym...
~Klaudia
-

dodano: 12 grudnia 2020

Edyta - opinia Zależało mi na nowoczesnej i funkcjonalnej kuchni, żebym mogła się ze...
~Edyta
-

dodano: 11 grudnia 2020

Kamil - opinia Szafa na wymiar w przedpokoju już złożona. Jakość naprawdę super. Całość...
~Kamil
-

dodano: 9 grudnia 2020

Aleksandra - opinia Zdecydowanie polecam jeśli tak jak ja cenicie sobie jakość użytych materiałów...
~Aleksandra
-

dodano: 6 grudnia 2020

Marta - opinia Bardzo polecamy! Pan Paweł Jarosz z  gdyńskiego oddziału Indeco z którym...
~Marta
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 3 grudnia 2020

Magdalena - opinia Przy mojej niezbyt dużej kuchni bardzo ważne było dla mnie, żeby miejsce było...
~Magdalena
-

dodano: 29 listopada 2020

Mirosława - opinia Indeco wykonało blat łazienkowy. Podobno metodą która zapewnia wysoką jakość....
~Mirosława
-

dodano: 19 listopada 2020

Agnieszka - opinia Jestem bardzo zadowolona z usług Indeco, od projektu do montażu. Serdecznie...
~Agnieszka
-

dodano: 8 listopada 2020

Viro - opinia Bardzo sprawna realizacja zamówienia, miły kontakt z obsługą, polecam...
~Viro
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 2 listopada 2020

Helena - opinia Bardzo fachowe doradztwo. Rzetelne wykonanie. Montaż na najwyższym poziomie....
~Helena
-

dodano: 14 października 2020

Natalia - opinia Polecam! Pani Paula z Matarni pieknie wykonała projekt kuchni, rozumiałyśmy...
~Natalia
-

dodano: 9 października 2020

Rozczarowana klientka - opinia Niestety nie polecam ani usług ani materiałów firmy Indeco. Od rozpoczęcia...
~Rozczarowana klientka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 lipca 2020

Iza Szczęśniak - opinia Niekt nie chciał podjąć się zabudowy mi wnęki pod schodami, a Pan Paweł...
~Iza Szczęśniak
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 lutego 2020

Łukasz Bagiński - opinia Polecam P. Pawła sprostał wymaganiom które mu przedstawiłem. 2 szafy , meble...
~Łukasz Bagiński
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 18 lutego 2020

Wioletta - opinia grudzień 2019 nr zamówienia 313/11/19 z 19.11.19 W grudniu Indeco wykonało mi...
~Wioletta
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 grudnia 2019

szafa z wadą reklamacja przyjęta ale żadnej akcji dzwonie i mówią że zaraz załatwią ale...
~zażenowany
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 sierpnia 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
129

114

wątków

do góry