Odpowiadasz na:

Polecam

Można znaleźć tańszych ortodontów w Trójmieście, ale ceny wciąż porównywalne. Mam porównanie kilku ortodontów i dr Rozenka jest naprawdę świetna! Bardzo profesjonalnie wykonuje swoja robotę, jest... rozwiń

Można znaleźć tańszych ortodontów w Trójmieście, ale ceny wciąż porównywalne. Mam porównanie kilku ortodontów i dr Rozenka jest naprawdę świetna! Bardzo profesjonalnie wykonuje swoja robotę, jest mila, duzo tlumaczy.

Panie na recepcji bardzo miłe i ogólnie widać profesjonalizm, chociaż w ciągu kilku lat mojego leczenia zdarzały im się wpadki. Polecam korzystać z usług, ale z drugiej strony szanować siebie i swój czas. Podczas kilku lat leczenia, w których wizyty miałem co 6-8 tygodni, punktualnie zdarzyło mi się wejść do gabinetu może trzy razy. Ostatnio, pomimo umowionej wizyty na dana godzine, spedzilem w poczekalni dodatkowe 30 min. Polecam wziac ze soba cos do czytania.

Gdybym mial jeszcze raz wybierac gdzie chcialbym leczenie ortodontyczne, prawdopodobnie wrocilbym do iDentical, bo te wady nie sa az tak bardzo uciazliwe.

zobacz wątek
5 lat temu
~Tomasz

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry