Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Monika - opinia Korzystam z usług tej kliniki od czterech lat. Super polecam
~Monika
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 lutego 2023

Elzbieta - opinia wątek zamknięty Dwa zęby zaleczone po tygodniu każdy był do poprawy. Poprawione tez złe,...
~Elzbieta
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 29 października 2021

M. - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam wizytę w tym gabinecie.
~M.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 sierpnia 2021

Iza - opinia wątek zamknięty Wizyta była nieodpłatna, porada ortodontyczna rzeczowa i wszechstronna....
~Iza
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 sierpnia 2020

Magdalena - opinia wątek zamknięty Profesjonalizm. Rzetelna wiedzą i obsługa. Bardzo miłe asystentki....
~Magdalena
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 sierpnia 2020

Paweł - opinia wątek zamknięty Polecam wszystkim. Osobiście posiadam aparat, moją żona już skończyła...
~Paweł
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 lipca 2019

Polecam wątek zamknięty Czysto, z uśmiechem,bez problemów, super. Polecam "pełną gębą". By nikt nie...
~Maniek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 marca 2019

Bardzo dobra klinika usmiechu wątek zamknięty Bardzo polecam.Profesjonalizm, sprawność, efektywność,uprzejmość.Ponadto-...
~Tzolkin
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 marca 2019

Nie ma lepszej wątek zamknięty Zdecydowanie najlepsze miejsce w Trójmieście by leczyć ortodontycznie swoje...
~aaagaaa
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 marca 2019

Polecam wątek zamknięty Pełen profesjonalizm, polecam.
~Damian
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 czerwca 2018

Polecam wątek zamknięty Można znaleźć tańszych ortodontów w Trójmieście, ale ceny wciąż porównywalne....
~Tomasz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2018

POLECAM wątek zamknięty bardzo dobra jakość usług , uprzejma i profesjonalna obsługa ,pni m. rozenka...
~AGATA
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 marca 2018

Ortodoncja wątek zamknięty Bardzo dobra jakość świadczonych usług. Polecam.
~Weiss
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 marca 2018

Polecam z czystym sumieniem wątek zamknięty Profesjonalna i uprzejma obsługa, bardzo dobra komunikacja z pacjentem, 3 dni...
~Iwo
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 stycznia 2018

Dziekuje wątek zamknięty Niesamowite, wspaniałe i wyjątkowe miejsce, w którym zostałam obdarowana...
~Magda Prasek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2017

Nie ma lepszej kliniki :) wątek zamknięty Nigdy w życiu nie trafiłam na takich specjalistów. Z czystym sumieniem mogę...
~Ania
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 marca 2017

Super! wątek zamknięty Jestem stałą klientka od początku istnienia gabinetu . Pani M. Rozenka jest...
~Ania
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 marca 2017

Polecam każdemu! wątek zamknięty Nie warto się stresować, obsługa oraz Pani Stomatolog bardzo miła. Za każdym...
~MartaR
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 marca 2017

Wspaniały serwis wątek zamknięty Klinika IDentical zaskoczyła mnie poziomem i jakością usług juz od wejścia....
~Elżbieta Bankowski
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 lutego 2017

Bardzo profesjonalna Pani Ortodontka! wątek zamknięty Przemiła, bardzo profesjonalna obsługa! Nasłuchaliśmy się o przygodach z...
~Dorota
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 grudnia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry