Odpowiadasz na:

Dobrze jest zorientować się o ten czas oczekiwania. W studiach mebli kuchennych będzie to na pewno minimum 3 miesiące ( moja siostra zamawiała meble w jednym i musiała czekać prawie 7 miesięcy, tak... rozwiń

Dobrze jest zorientować się o ten czas oczekiwania. W studiach mebli kuchennych będzie to na pewno minimum 3 miesiące ( moja siostra zamawiała meble w jednym i musiała czekać prawie 7 miesięcy, tak się to przedłużało, naprawde była wkurzona bo musiala przez dłuższy czas funkcjonować bez kuchnia, a można się jedynie domyślać jakie trudne to było). W mniejszych sklepach meblarskich bywa podobnie.
Jednak zwykle długo nie czeka się w dużych sieciach takich jak Ikea czy Leroy Merlin, które wiekszośc mebli maja na stanie. Poza tym w sklepach mozna nawiązać kontakt z projektantami, którzy są w stanie zaprojektować meble do kuchni (podobnie jak w studio). Cena zwykle jest niższa: https://www.leroymerlin.pl/kuchnie/meble-kuchenne/meble-kuchenne-w-zestawach,a638.html My meble kupowaliśmy w Leroy Merlin. I jak tak porównuję sobie meble moje do mebli, które ma moja siostra to nie ma jakiejś dużej roznicy. Z tym, ze moje meble były o wiele tańsze.

zobacz wątek
2 lata temu
~Talusia

Odpowiedź

Autor

Ogłoszenie
Polityka prywatności
do góry