Odpowiadasz na:

Nasz wybawca! :)

Do Pana Sebastiana trafiliśmy dzięki tylu pozytywnym opiniom poniżej. Jeden telefon, 2 minuty konkretnej rozmowy z informacją, że sytuacja jest krytyczna - mamy miesiąc na załatwienie kredytu - i... rozwiń

Do Pana Sebastiana trafiliśmy dzięki tylu pozytywnym opiniom poniżej. Jeden telefon, 2 minuty konkretnej rozmowy z informacją, że sytuacja jest krytyczna - mamy miesiąc na załatwienie kredytu - i mimo tego, że nie łatwo się umówić, Pan Sebastian w ciągu godziny znalazł dla nas czas - wniosek - dla Niego nie ma rzeczy niemożliwych ;) pomógł, wyjaśnił, doradził i szybko zaczął działać. Jedyne co musieliśmy zrobić, to dostarczyć dokumenty i zjawić się w banku o ustalonej godzinie. O każdym etapie byliśmy informowani na bieżąco, co pozwoliło nam spać spokojnie do końca całej operacji. Jesteśmy przekonani, że gdyby nie profesjonalizm i pełne zaangażowanie, to z nikim innym nie udałoby się zdobyć tego kredytu w tak krótkim czasie.

Panie Sebastianie - tylko i wyłącznie dzięki Panu mamy dziś nasze własne mieszkanie ( to z trawką na balkonie ;))

Serdecznie polecamy każdemu, kto się boi, nie ma czasu, nie zna się, a przede wszystkim oczekuje gwarancji jakości usług.
DZIĘKUJEMY!

zobacz wątek
2 lata temu
~Ania Z.

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry