Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Monika i Mariusz - opinia nowy temat Pan Sebastian jest po prostu profesjonalistą. Wyróżnia go ogromna kompetencja...
~Monika i Mariusz
-

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 22 czerwca 2021

Rafał Żurawski Verre Home - opinia nowy temat Bardzo profesjonalnie, i co ważne - skutecznie działający Ekspert Kredytowy....
~Rafał Żurawski Verre Home
-

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 21 czerwca 2021

Paweł - opinia nowy temat Współpracuje z Panem Sebastianem od półtora roku. Zawsze wszystko jest na...
~Paweł
-

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 21 czerwca 2021

Monika - opinia nowy temat Witam, Pan Sebastian pomógł nam w otrzymaniu kredytu hipotecznego. Wszystkie...
~Monika
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 8 czerwca 2021

Natalia M. - opinia nowy temat Profesjonalizm, rzetelność i skuteczność ujmując w trzech słowach....
~Natalia M.
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 4 czerwca 2021

Kamil L - opinia Pana Sebastiana poleciła mi znajoma. Sam poleciłbym każdemu. Pełen...
~Kamil L
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 18 maja 2021

Magdalena i Tomasz - opinia Pana Sebastiana poleciła nam nasza córka. To kulturalny i bardzo dobrze...
~Magdalena i Tomasz
-

dodano: 17 maja 2021

Sara i Patryk - opinia Do Pana Sebastiana trafiliśmy z polecenia przyjaciółki, która jak my starała...
~Sara i Patryk
-

dodano: 17 maja 2021

Rybicki Tomasz - opinia Bardzo polecam Pana Sebastiana Murglin , przez 6 lat współpracy skorzystałem...
~Rybicki Tomasz
-

dodano: 29 kwietnia 2021

Paweł T - opinia Pana Sebastiana cechuje przede wszystkim profesjonalizm, dokładnie i rzeczowo...
~Paweł T
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 20 kwietnia 2021

Łukasz - opinia Pan Sebastian został mi polecony przez agenta nieruchomości. Jak się okazało...
~Łukasz
-

dodano: 20 kwietnia 2021

Michał - opinia Pan Sebastian zabierze Państwa w krainę kredytów hipotecznych i poczują się...
~Michał
-

dodano: 16 kwietnia 2021

Iza i Piotr - opinia Do Pana Sebastiana zostaliśmy skierowani przez naszą firmę budowlaną Marpat i...
~Iza i Piotr
-

dodano: 1 kwietnia 2021

Dmytro M. - opinia Bardzo profesjonalne podejście do sprawy. Dzięki dużemu doświadczeniu Pana...
~Dmytro M.
-

Dariia S . - opinia Do Pana Sebastiana trafiłam z polecenia. Jestem bardzo zadowolona z usług...
~Dariia S .
-

Monika B - opinia Pan Sebastian został mi polecony przez koleżankę. Skorzystanie z jego usług...
~Monika B
-

Robert i Kasia - opinia Do Pana Sebastiana trafiliśmy z polecenia. Okazało się, że był to świetny...
~Robert i Kasia
-

dodano: 26 marca 2021

Joanna G - opinia Profesjonalne i rzeczowe podejście do klienta, wszystko załatwione sprawnie i...
~Joanna G
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 5 lutego 2021

Adam - opinia Bardzo fachowa i rzetelna pomoc przy załatwianiu kredytu hipotecznego na...
~Adam
-

dodano: 4 lutego 2021

Joanna - opinia Do Pana Sebastiana trafiłam z polecenia. Jestem młodą osobą, która...
~Joanna
-

dodano: 28 stycznia 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry