Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kasia - opinia nowy temat Szukając wsparcia w wyborze odpowiedniego banku i oferty kredytowej...
~Kasia
-

ostatnia odp. 5 dni temu

dodano: 17 października 2020

RP - opinia nowy temat Serdecznie polecam współprace z p. Sebastianem. W bardzo szybkim czasie...
~RP
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 12 października 2020

Małgorzata G. - opinia nowy temat Moja ocena : celujący :). Doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego...
~Małgorzata G.
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 21 września 2020

MS - opinia nowy temat Bardzo profesjonalne podejście i dyspozycyjnosc praktycznie caly czas. Pomoc...
~MS
-

dodano: 16 września 2020

Piotr - opinia nowy temat 100% profesjonalizmu. Pomimo trudnych warunków rynkowych w okresie pandemii...
~Piotr
-

dodano: 14 września 2020

Paweł - opinia nowy temat Szczerze polecam usługi pana Sebastiana. Bardzo szybki kontakt zarówno...
~Paweł
-

dodano: 28 sierpnia 2020

Ewelina - opinia nowy temat Skorzystalam z uslug Pana Sebastiana podczas panujacej kwarantanny. Pan...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 6 sierpnia 2020

Mateusz i Edyta - opinia nowy temat Serdecznie polecamy Pana Sebastiana przy załatwianiu formalności związanych z...
~Mateusz i Edyta
-

dodano: 2 sierpnia 2020

Sylwia W - opinia nowy temat Polecam z całego serca! Pan Sebastian pomógł przejść przez cały proces...
~Sylwia W
-

dodano: 30 lipca 2020

Kamil - opinia nowy temat Wziąłem kredyt hipoteczny z pomocą Pana Sebastiana i jestem bardzo zadowolony...
~Kamil
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 7 lipca 2020

Joanna - opinia nowy temat Serdecznie polecam współpracę z Panem Sebastianem. Wybitny specjalista z...
~Joanna
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 7 lipca 2020

Aleksandra - opinia nowy temat Ogromnie polecamy współpracę z Panem Sebastianem! Zawsze profesjonalny,...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 1 czerwca 2020

Karol - opinia nowy temat Doradca godny polecenia. Pan Sebastian jest bardzo zaangażowany. Nawet w...
~Karol
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 6 maja 2020

Bartłomiej H - opinia nowy temat Mogę szczerze polecić usługi pana Sebastiana. Jasno i przystępnie wyjaśnił...
~Bartłomiej H
-

dodano: 4 maja 2020

Artur W - opinia nowy temat Do Pana Sebastiana trafiliśmy z polecenia i dalej z czystym sumieniem go...
~Artur W
-

dodano: 1 maja 2020

Max - opinia nowy temat Polecam w 100%. Na początku współpracy zostałem poinformowany, że sytuacja...
~Max
-

dodano: 30 kwietnia 2020

Artur A. - opinia nowy temat Z usług Pana Sebastiana korzystałem z polecenia. Już na początku widziałem,...
~Artur A.
-

dodano: 27 kwietnia 2020

Radosław Walczak - opinia nowy temat Gorąco polecam Pana Sebastiana we wszystkich sprawach związanych z kredytami....
~Radosław Walczak
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 7 kwietnia 2020

Ewa Kosmowska - opinia nowy temat Serdecznie polecam! Pan Sebastian profesjonalnie i jakże cierpliwie...
~Ewa Kosmowska
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 28 lutego 2020

Kamil - opinia Z czystym sercem polecam usługi Pana Sebastiana. Przez cały okres uzyskiwania...
~Kamil
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 25 lutego 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry