Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Dominika i Waldemar - ocena nowy temat Polecamy z całego serca. Dzięki Panu Sebastianowi cały proces kredytu nie był...
~Dominika i Waldemar
-

ostatnia odp. 5 dni temu

dodano: 24 marca 2024

Dominika i Waldemar - ocena nowy temat Polecamy z całego serca. Dzięki Panu Sebastianowi cały proces kredytu nie był...
~Dominika i Waldemar
-

ostatnia odp. 5 dni temu

dodano: 24 marca 2024

Marta - ocena nowy temat Z ogromną przyjemnością polecam usługi Pana Sebastiana, który pomógł mi w...
~Marta
-

ostatnia odp. 6 dni temu

dodano: 22 marca 2024

Tomasz i Karolina - ocena Szczerze polecamy. Jakość i fachowość na najwyższym poziomie. Na każdym...
~Tomasz i Karolina
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 26 lutego 2024

Beata i Dominik - ocena Bardzo polecamy Pana Sebastiana, wszystkie sprawy związane z kredytem...
~Beata i Dominik
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 15 lutego 2024

Tomasz N - ocena Nawet z ciężką sytuacją zdolnościową i bardzo krótkim czasem na podjęcie...
~Tomasz N
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 14 lutego 2024

Tomasz N - ocena Nawet z ciężką sytuacją zdolnościową i bardzo krótkim czasem na podjęcie...
~Tomasz N
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 14 lutego 2024

Mateusz Kocik - ocena Gorąco polecam pana Sebastiana. Wykazał się profesjonalizmem i otwartością...
~Mateusz Kocik
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 25 stycznia 2024

Bartosz i Monika - ocena Po zakończonym procesie uzyskania kredytu, z pełnym przekonaniem możemy...
~Bartosz i Monika
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 20 stycznia 2024

Marcin H - ocena Wyjątkowy profesjonalizm oraz indywidualne podejście do klienta. Pan...
~Marcin H
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 15 stycznia 2024

Lidia i Robert - ocena Pan Sebastian bardzo pozytywna osoba znająca się na swojej pracy. Jest to...
~Lidia i Robert
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 9 stycznia 2024

Krzysiek - ocena Pełen profesjonalizm. Szeroki zakres wiedzy oraz dyspozycyjność dały efekt w...
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 6 stycznia 2024

Paulina - ocena Pełen profesjonalizm, szybkie sprawne i rzetelne doradztwo. Dzięki Panu...
~Paulina
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 5 stycznia 2024

Szymon - ocena Kolejna udana współpraca, tym razem przy refinansowaniu kredytu. Totalnie...
~Szymon
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 5 stycznia 2024

Tomek Cz - ocena Pana Sebastiana polecił mi mój szef, przez którego jak to ujmę miałem...
~Tomek Cz
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 4 stycznia 2024

Anita - ocena Pan Sebastian doradzał mi w przeniesieniu kredytu hipotecznego do innego...
~Anita
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 4 stycznia 2024

Miłosz - ocena Do Pana Sebastiana trafiłem z polecenia. Cały proces od budowania zdolności...
~Miłosz
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 3 grudnia 2023

Przemysław - ocena Z pomocą Experta Pana Sebastiana szukaliśmy możliwości zakupu mieszkania na...
~Przemysław
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 27 listopada 2023

Bohdan R. - ocena Z całego serca polecam współpracę z Panem Sebastianem. Pan Sebastian...
~Bohdan R.
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 26 listopada 2023

Michał B. - ocena To już kolejny kredyt wzięty za pośrednictwem Pana Sebastiana. Kolejny raz...
~Michał B.
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 24 listopada 2023

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry