Odpowiadasz na:

Zdane za pierwszym razem :) polecam !

Teoria przekazywana w przystępny sposób. Pan Janusz daje od siebie ciekawe wskazówki, dlatego słuchajcie uważnie, bo przydaje się to potem na drodze :) Kontakt z biurem bezproblemowy, jazdy umawia... rozwiń

Teoria przekazywana w przystępny sposób. Pan Janusz daje od siebie ciekawe wskazówki, dlatego słuchajcie uważnie, bo przydaje się to potem na drodze :) Kontakt z biurem bezproblemowy, jazdy umawia się w zależności od dyspozycyjności.
Jeździłam z Kornelem i mogę go polecić w 100%. Jest to instruktor, który dokładnie wszystko tłumaczy, potrafi odpowiedzieć na każde pytanie odnośnie egzaminu, czy też jazdy. Do tego jest bardzo cierpliwy i skrupulatnie zwraca uwagę na popełniane błędy, co jest na duży plus. Dzięki temu egzamin w PORDzie wydał mi się nawet ... łatwy :)
Atmosfera w samochodzie również była pozytywna. Można było i ciekawie porozmawiać i pośmiać się. W końcu spędzamy z tą samą osobą "trochę" godzin. Dzięki Kornel za dobre przygotowanie do egzaminu i jazdy! Polecam tę szkołę jazdy! :)

zobacz wątek
3 lata temu
~Aga

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry