OSK Speed

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Gnilna 2

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Maciej - opinia nowy temat Chciałbym bardzo podziękować za bardzo profesjonalne przygotowanie zarówno...
~Maciej
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 11 marca 2020

Kate - opinia nowy temat Zdecydowanie polecam! Zdane :) Instruktor Adam najlepszy - profesjonalne...
~Kate
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 7 marca 2020

Filip Piasecki - opinia nowy temat Kurs teoretyczny, bardzo fajnie prowadzony. Wiele praktycznych informacji,...
~Filip Piasecki
-

ostatnia odp. 4 tygodnie temu

dodano: 4 marca 2020

Anna K - opinia nowy temat osk speed najlepsza szkoła dzięki której zdałam egzamin państwowy za...
~Anna K
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 1 marca 2020

Adrian - opinia nowy temat Bardzo dobra szkoła w szczególności polecam pana Rafała.
~Adrian
-

dodano: 29 lutego 2020

Inga - opinia Z całego serca polecam tą szkołę jazdy, pełen profesjonalizm miła atmosfera...
~Inga
-

dodano: 25 lutego 2020

Natalia - opinia Polecam z całego serca, zdałam za 1 razem a to tylko i wyłącznie dzięki...
~Natalia
-

dodano: 20 lutego 2020

Grzegorz B. - opinia Pełen profesjonalizm w każdym aspekcie , jak nauka jazdy to tylko w OSK Speed...
~Grzegorz B.
-

dodano: 15 lutego 2020

Remek - opinia Najlepsza szkoła pod względem poziomu nauczania, przygotowania do egzaminu...
~Remek
-

dodano: 14 lutego 2020

Marta - opinia Jeśli mieszkając w Gdyni dojeżdżałam do Gdańska na kursna 7 rano to już...
~Marta
-

dodano: 11 lutego 2020

Michalina - opinia Jestem bardzo zadowolona! Profesjonalna szkoła nauki jazdy wraz z motywującym...
~Michalina
-

dodano: 7 lutego 2020

Paweł - opinia Polecam tą szkołę jazdy. Długo zwlekałem żeby pójść na kurs,gdy juz trafiłem...
~Paweł
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 31 stycznia 2020

Viola - opinia polecam każdemu OSK Speed! Najlepsza szkółka,Teoria bardzo fajnie...
~Viola
-

dodano: 30 stycznia 2020

piotr - opinia Chciałbym bardzo podziękować za bardzo profesjonalne przygotowanie zarówno...
~piotr
-

dodano: 28 stycznia 2020

Ola - opinia Polecam szkołę jazdy OSK Speed :) Państwowy egzamin teoretyczny jak i...
~Ola
-

dodano: 27 stycznia 2020

Daria - opinia Szkółka jak najbardziej godna polecenia a przede wszystkim Pan Adam, jest to...
~Daria
-

dodano: 23 stycznia 2020

Ewelina.D - opinia Z czystym sumieniem mogę polecić osk speed.na samym początku byłam przerażona...
~Ewelina.D
-

dodano: 22 stycznia 2020

Marta - opinia Jestem bardzo zadowolona z kursu, dzięki niemu udało mi się zdać prawo jazdy....
~Marta
-

dodano: 8 stycznia 2020

Jacek - opinia Bardzo dziękuję przede wszystkim p. Agacie, która perfekcyjnie przygotowała...
~Jacek
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 21 grudnia 2019

Kacper - opinia Super szkółka, instruktorzy bardzo dobrze przygotowują do egzaminów i zawsze...
~Kacper
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 21 grudnia 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
1190

1127

wątków

do góry