OSK Speed

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Gnilna 2

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Oleksandra - ocena nowy temat Dzień dobry, polecam OSK Speed. Brałam jazdy dodatkowe, i zdałam egzamin za...
~Oleksandra
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 10 kwietnia 2024

Basia - ocena nowy temat Bardzo pozytywnie, zdałam za pierwszym podejściem,instruktorzy konkretni ,...
~Basia
-

ostatnia odp. 4 tygodnie temu

dodano: 20 marca 2024

Andrzej - ocena Profesjonalizm pod każdym tego słowa znaczeniu.
~Andrzej
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 8 grudnia 2023

Asia - ocena Polecam tę szkołę jazdy
~Asia
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 22 października 2023

Jacek - ocena Jeśli nie jesteś zdecydowana/y, wahasz się, masz wątpliwości co do swoich...
~Jacek
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 29 września 2023

Weronika - ocena Z całego serca polecam osk speed. Pani Ania i Pan Janusz są wspaniałymi,...
~Weronika
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 25 września 2023

Lesia Sinkevych - ocena Serdecznie polecam ośrodek! To był wspaniały czas nauki jazdy. Trafiłam do...
~Lesia Sinkevych
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 14 września 2023

Robert Jac - opinia Najlepsza szkoła w trójmieście pani Ania i pan Janusz przesympatyczni...
~Robert Jac
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 6 września 2023

Piotr Jaroszek - opinia Witam. Polecam serdecznie Pana Piotra Egzaminatora! Zdałem u niego za...
~Piotr Jaroszek
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 11 sierpnia 2023

Iryna - opinia Polecam! Nauka jazdy trwała idealnie, wczoraj zdałam za pierwszym razem.
~Iryna
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 10 sierpnia 2023

MG - opinia Szkoła jazdy OSK Speed w Gdańsku jest najlepsza! Cudowna atmosfera podczas...
~MG
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 24 lipca 2023

Roksana - opinia Z całego serca polecam OSK Speed! Teoria prowadzona przez Panią Agatę w...
~Roksana
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 15 lipca 2023

Ola N. - opinia Bardzo polecam OSK Speed, wszystkich instruktorów tam pracujących a w...
~Ola N.
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 14 lipca 2023

Marysia G - opinia Słuchajcie!!!moja przygoda z osk speed zaczęła się 7 miesięcy temu a...
~Marysia G
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 20 czerwca 2023

Krystian - opinia Polecam naprawdę jestem zadowolony. Pani Ania wspaniałe przygotowała mnie do...
~Krystian
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 14 czerwca 2023

Joanna Rybak - opinia Egzamin państwowy zdany za pierwszym razem. Organizacja, przebieg kursu,...
~Joanna Rybak
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 7 czerwca 2023

Marek S. - opinia Gwarancja dobrze wydanych pieniędzy na profesjonalnym poziomie, polecam...
~Marek S.
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 23 kwietnia 2023

Arianusia - opinia Jestem kobietą w średnim wieku, którą życie zmusiło do zrobienia prawa jazdy....
~Arianusia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 kwietnia 2023

Sebastian - opinia Serdecznie polecam szkołę osk speed , pracują tam sami profesjonaliści po...
~Sebastian
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 kwietnia 2023

Agnieszka Fiedorowicz - opinia Polecam wszystkim Wojtek jest najlepszym instruktorem nauczy każdego i...
~Agnieszka Fiedorowicz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 marca 2023

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
1260

postów

1195

wątków

do góry