OSK Speed

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Gnilna 2

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Anna - opinia Polecam zdałam bez problemów egzamin
~Anna
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 1 października 2021

Illia Fedorenko - opinia Bardzo dziękuję za tak tak dobre przygotowanie do egzaminu! Wprawdzie jazdę...
~Illia Fedorenko
-

ostatnia odp. 4 tygodnie temu

dodano: 27 września 2021

Natalia M. - opinia Szczerze polecam osk speed. egzamin państwowy zdałam za pierwszym razem....
~Natalia M.
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 9 lipca 2021

Władysław - opinia Serdecznie polecam OSK Speed. Przez całe szkolenie zawsze chętnie mi...
~Władysław
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 11 czerwca 2021

Julia - opinia Wielki szacunek dla Speed Gdańsk teoria zdana za pierwszym podejściem....
~Julia
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 10 maja 2021

Sandra - opinia Szczerze polecam. Mialam doszkalajace jazdy u p.Janusza i P.Kamila. Pelen...
~Sandra
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 20 kwietnia 2021

Anna Michalewicz - opinia Na pierwszych zajęciach absolutnie nie dałam rady wyjechać z placu ....te 30...
~Anna Michalewicz
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 28 marca 2021

Alicja - opinia A ja niestety nie moge polecic tej szkoly. W moim przypadku wspolpraca z nia...
~Alicja
2

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 5 września 2020

Kamila.L ;) - opinia Serdecznie polecam OSK Speed. Szkoła ma perfekcyjnie podejście do kursantów....
~Kamila.L ;)
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 9 marca 2021

Tomasz - opinia Do szkoły Speed trafiłem z rekomendacji kolegi. Moja sytuacja była nieco inna...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 21 lutego 2021

Dawid - opinia Szkoła świetnie przygotowuje szczerze polecam pełen profesjonalizm jechałem...
~Dawid
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 28 stycznia 2021

Ania - opinia Wszystko zdane idealnie dzięki panu Rafałowi. Jest instruktorem wymagającym,...
~Ania
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 25 stycznia 2021

Małgorzata Z. - opinia Z wielką chęcią mogę polecić OSK Speed Gdańsk! Szkoła charakteryzuję się...
~Małgorzata Z.
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 11 listopada 2020

Wiktoria - opinia Serdecznie polecam ta szkole jazdy! Nie było żadnych problemów z terminami...
~Wiktoria
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 października 2020

Aneta - opinia Bardzo polecam Speed szczególnie za atmosferę i luźne podejście do kursanta....
~Aneta
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 października 2020

Kinga - opinia Z całego serca polecam tę szkołę. Bardzo się stresowałam na początku, ale jak...
~Kinga
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 października 2020

Jakub - opinia Bardzo dobra szkoła jazdy! Jeśli szuka się szkoły charakteryzującej się...
~Jakub
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 31 sierpnia 2020

Kacper - opinia Świetna szkoła jazdy, super przygotowanie do egzaminu, bardzo dobra...
~Kacper
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 września 2020

Weronika Kowalczyk - opinia Adam-opinia Bardzo polecam szkołę, a w szczególności instruktora Adama....
~Weronika Kowalczyk
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 września 2020

Sebastian L. - opinia Polecam tą szkołę nauki jazdy profesjonalna obsługa instruktorzy...
~Sebastian L.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 września 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
1225

1161

wątków

do góry