Odpowiadasz na:

Biuro matrymonialne - jak najbardziej w XXI wieku

Może się wydawać w obecnych czasach biuro matrymonialne trąci nieco anachronizmem, ale nic bardziej mylnego. W takim miejscu spotkasz ludzi którzy szukają konkretnego, trwałego związku nie zaś... rozwiń

Może się wydawać w obecnych czasach biuro matrymonialne trąci nieco anachronizmem, ale nic bardziej mylnego. W takim miejscu spotkasz ludzi którzy szukają konkretnego, trwałego związku nie zaś pustego dowartościowania czy nie wiadomo czego. Pani Małgosia ma naturalne predyspozycje do bycia swatką i nawet komuś kto twierdził, że raczej pisane jest mu bycie starym kawalerem potrafiła przywrócić nadzieję na to, że po prostu trzeba szczęściu pomóc, a to nie lada sztuka.

Cenowo biuro wypada paradoksalnie dość korzystnie w porównaniu do abonamentów na przeróżnych portalach randkowych no i najważniejsze. Tutaj jest weryfikacja osobista - wiesz, że z kim się spotkasz to osoba która tak samo jak Ty chce znaleźć drugą połówkę, a nie zaś dowartościować się czyimś kosztem czy po prostu popisać z nudów.

W XXI wieku jest zdecydowanie miejsce dla biur matrymonialnych. Nowe technologie potrafią wiele, ale czy na pewno wszystko robią lepiej? Relacje międzyludzkie najlepiej formują się w "tradycyjny" sposób.

Jeśli zastanawiacie się gdzie są Ci wszyscy "normalni" ludzi do związków to odpowiedź jest prosta - właśnie w LoveZnajdźMiłość.

zobacz wątek
1 rok temu
~Tadeusz

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry