LoveZnajdzMilosc

Biura matrymonialne

Gdynia, Władysława IV 49

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Natalia - ocena nowy temat Niestety nie polecam. Sam zamysł biura wydawał się sensowny, gdyby firma...
~Natalia
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 21 marca 2024

Magdalena - ocena Biuro umożliwiające bezpośredni kontakt,bardzo profesjonalne z dużym...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 13 marca 2024

Marianna - ocena Profesjonalna usluga. Super, ze moglam liczyc na pomocny w znalezie iu...
~Marianna
1

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 13 marca 2024

Marek - ocena Jestem bardzo zadowolony z biura zamierzam się zapisać jak najszybciej
~Marek
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 13 marca 2024

niezadowolona_osoba - ocena Szczerze nie polecam tego biura, szczegółnie osobą starszych. Biuro nie dba o...
~niezadowolona_osoba
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 2 lutego 2024

Renata - ocena Szkoda kasy na to biuro. Zaangazowanie w poszukiwaniu dopasowanych kandydatów...
~Renata
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 10 stycznia 2024

Polecam LoveZnajdź Miłość - opinia Polecam p. Małgorzatę , konkretna rozmowa o warunkach współpracy , szybko...
~Polecam LoveZnajdź Miłość
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 2 lipca 2023

Marta - opinia Z całego serca polecam biuro LoveZnajdzMilosc. Moja umowa jeszcze trwa, ale...
~Marta
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 24 czerwca 2023

Jagoda - opinia Polecam Biuro Pani Małgosi, która potrafi dopasować partnera pod wieloma...
~Jagoda
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 marca 2023

Jarek - opinia Myślę, że moje wrażenia określają wszystkie gwiazdki
~Jarek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 marca 2023

Katarzyna B - opinia Chciałabym podzielić się swoją pozytywną opinią na temat biura...
~Katarzyna B
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 lutego 2023

Art. - opinia Pomagają i są bardzo mili co jest ważne w tak ważnej a zarazem stresującej...
~Art.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 lutego 2023

MJ - opinia Polecam Biuro Matrymonialne LoveZnajdzMiłosc. Dyskrecja, zaangażowanie,...
~MJ
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 listopada 2022

Katarzyna - opinia Polecam biuro matrymonialne LoveZnajdźMilosc, jestem zadowolona bo nie muszę...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 września 2022

Arleta - opinia Szczerze polecam to biuro, Pani Małgosia naprawdę potrafi dopasować partnera...
~Arleta
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 lipca 2022

Aga - opinia Gorąco polecam. Nie ma lepszego sposobu, w dzisiejszych czasach żeby kogoś...
~Aga
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 maja 2022

Aga - opinia Gorąco polecam. Nie ma lepszego sposobu, w dzisiejszych czasach żeby kogoś...
~Aga
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 maja 2022

Gabriela - opinia Polecam biuro Pani Małgosi, pomaga w szukaniu swej drugiej połówki na życie,...
~Gabriela
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 maja 2022

Dana - opinia wątek zamknięty Pierwsze spotkanie mialam szybko, facet byl super. Pomyslalam, ze bede mogla...
~Dana
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 marca 2022

Graża 47 - opinia wątek zamknięty Zdecydowanie polecam. Wiem jak trudno spotkać właściwego człowieka, szukałam...
~Graża 47
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 marca 2022

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry