LoveZnajdźMiłość

Biura matrymonialne

Gdynia, Władysława IV 49

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
O - opinia nowy temat Jedna wielka ściema. Biuro reklamuje się jako miejsce poznania samotnych dusz...
~O
2

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 20 września 2020

A.B. - opinia nowy temat Dyskrecja i pełen profesjonalizm. Gorąco polecam osobom, któte szukają...
~A.B.
-

dodano: 2 października 2020

Basia - opinia nowy temat Bardzo polecam biuro pani Małgosi. Jestem klientką od sierpnia byłam na 2...
~Basia
-

dodano: 2 października 2020

Dorota (40+) - opinia nowy temat Polecam wszystkim! Jestem po prostu zachwycona!! Profesjonalne i bardzo...
~Dorota (40+)
-

dodano: 1 października 2020

Karolina - opinia nowy temat Pani Małgosiu jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy. Dziękuję za...
~Karolina
-

dodano: 1 października 2020

Magda - Metamorfoza - opinia nowy temat Polecam metamorfozę z Biurem Love Znajdź Miłość. Pani Małgosia z wielkim...
~Magda - Metamorfoza
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 17 sierpnia 2020

Robert - opinia nowy temat Jestem bardzo zadowolony z usług tego biura. Pani która prowadzi te biuro...
~Robert
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 1 lipca 2020

Zaintrygowana - opinia Szczerze Bardzo Polecam Biuro , wyróżnia się indywidualnym podejściem do...
~Zaintrygowana
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 4 lutego 2020

Beata - opinia Bardzo profesjonalne biuro. Pani Małgosia jest osobą przemiłą i widać, że zna...
~Beata
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 12 stycznia 2020

Szczęśliwa - opinia Profesjonalnie i skutecznie! Polecam wszystkim szukającym drugiej połówki!
~Szczęśliwa
1

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 10 grudnia 2019

BM - bardzo dobry wybór Biuro wyjątkowo rzetelne i kompetentne. W wyborze bliskich osób bardzo pomaga...
~Ela i Zbyszek
2

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 4 listopada 2019

Kobieta - opinia Bardzo polecam biuro . Pani Małgosia ma niesamowitą intuicję . Dziękuję :)
~Kobieta
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 18 grudnia 2019

Kamila - opinia Bardzo polecam. Biuro, któremu zaufałam i odnalazłam towarzysza, mam nadzieję...
~Kamila
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 23 listopada 2019

M&R - opinia Polecamy wszystkim niezdecydowanym bo naprawdę warto. Pani Malgosia to osoba...
~M&R
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 23 listopada 2019

Zadowolona klientka Od kilku lat byłam samotną kobietą. Po kilku nieudanych próbach związania się...
~Krystyna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 30 sierpnia 2019

Biuro matrymonialne - jak najbardziej w XXI wieku Może się wydawać w obecnych czasach biuro matrymonialne trąci nieco...
~Tadeusz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 czerwca 2019

wspaniała atmosfera spotkania Pani prowadząca jest osobą bardzo empatyczną, potrafi wysłuchać i doradzić....
~Iza
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 marca 2019

Wyjątkowo miło. Pani Małgorzata jest bardzo miła, kompetentna osobą, co bardzo ułatwia...
~Daisy
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 lutego 2019

Szukajcie a znajdziecie! Trzeba jednak wiedzieć gdzie szukać i najlepiej pod czujnym okiem Pani...
~M.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 grudnia 2018

Profesjonalne podejście Nie wiedziałam, że istnieją takie rzetelne i profesjonalne biura. Wystarczyły...
~Ola
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 listopada 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry