Odpowiadasz na:

Wojsko zbudowało most i ścieki popłyną do oczyszczalni. To przysporzy PiSowi sympatii w północnej i centralnej Polsce. Prezes Kaczyński powiedział że Polacy powinni zarabiać minimum 3 a potem nawet... rozwiń

Wojsko zbudowało most i ścieki popłyną do oczyszczalni. To przysporzy PiSowi sympatii w północnej i centralnej Polsce. Prezes Kaczyński powiedział że Polacy powinni zarabiać minimum 3 a potem nawet 4 tysiące. Opozycja krzyczy, że to skandal bo mają zarabiać 2200. Opozycja dała się wpuścić w kanał jak dzieci. Jeśli służby specjalne nie wykreuja jakiejś afery na miarę większa niż Watergate, to PiS powinno mieć 50 procent. Przeplywy są już tylko między KO a SLD. Mogą się zrównać i dostać po 15-18 procent.
Kto dba o własną d*pe, ten powinien układać sobie dobre stosunki i sympatykami i politykami PiS. Opór jest daremny. Tak jak Trzaskowski się poddał i nie torpedowal mostu pontonowego, tak Dulkiewicz powinna współpracować przy muzeum Westerplatte. Krynica Morska i okoliczne samorządy powinny zaś działać przy przekopie Mierzei. Greenpeace Polska nie broni przyrody tylko interesów niemieckich. Dlatego zlekcewazylo wyciek ścieków. Nie wolno im uderzać w polityka PO Trzaskowskiego, bo PO to reprezentanci stronnictwa niemieckiego.

zobacz wątek
4 lata temu
~komentarz polityczny #kp

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry