Odpowiadasz na:

Rozumie. Właśnie te teksty w towarzystwie są najgorsze. Ja się staram dystansowe ale on nie ma problemu z upokarzaniem siostry w naszym towarzystwie. Wewnętrznie czuję sprzeciw dlaczego on pozwala... rozwiń

Rozumie. Właśnie te teksty w towarzystwie są najgorsze. Ja się staram dystansowe ale on nie ma problemu z upokarzaniem siostry w naszym towarzystwie. Wewnętrznie czuję sprzeciw dlaczego on pozwala sobie na to pod moim dachem i czemu siostra nie reaguje. Jest to dla mnie o tyle trudne że mamy z siostra podobny system wartości. A tu takie byle co przyszło i się panoszy pod naszym dachem. Poganianie siostry no chodź idziemy, na nas już pora i inne temu typu.
Jestem też zła trochę na siostrę że nie reaguje przy nas ze mu nie odszczeka.
Ale się nie wtracam choć przyznam że chciała bym spotykać się tak jak kiedyś miała innego faceta ten umiał się zachować. Ale chyba ograniczenia kontakty. Czuję że temu gościowi o to właśnie chodzi, z tego co wiem za przyjaciółka siostry też specjalnie nie przepada ogólnie nasza rodzina to taki gorszy sort, za każdym razem czujęmy się lekceważeni. Jeszcze dodam ze faceci zawsze z facetami się dogadywać a ja mogłam z siostra polotkowac a ten jak tylko wyszli zapalić na balkon słyszałam jego pretensje do siostry. Porażka.

zobacz wątek
1 miesiąc temu
~

Odpowiedź

Autor

Ogłoszenie
Polityka prywatności
do góry