Odpowiadasz na:

Absolwentka - opinia

Nie od dziś wiadomo, iż oceny nie odzwierciedlają wiedzy uczniów. Jednakże poziom nauczania pod względem matury mówi wiele.
Zaledwie 5 nauczycieli w pełni zasługuje na uznanie i oklaski.... rozwiń

Nie od dziś wiadomo, iż oceny nie odzwierciedlają wiedzy uczniów. Jednakże poziom nauczania pod względem matury mówi wiele.
Zaledwie 5 nauczycieli w pełni zasługuje na uznanie i oklaski. Wspaniałe podejście do uczniów, chęć pomocy i rozwoju: Pan Paszko, Pani Kubicka, Pani Potocka, Benzeman oraz Tubis. Czuć pasję i zaangażowanie.
Natomiast co Państwo powiedzą na nieadekwatne niezaliczanie prac pisemnych/matur próbnych/wypracowań z rąk jednej polonistki? W mojej klasie 5 osób szło na rozszerzenie (w tym ja), pomimo innego profilu i nikomu E.I nie zaliczała prac. Nie potrafiła wytłumaczyć, poprawić, nauczyć poprawnego pisania prac (chociażby według niej). Odnosiła się często lekceważąco do uczniów. Poprawkę ( z nieadekwatnej średniej) potrafiła "wyczarować" w ostatnim tygodniu 1 semestru.
Gdyby nie moja prywatna korepetytorka w życiu nie dawałabym rozszerzenia i zaprzestała jakiejkolwiek inicjatywy twórczej w tym kierunku.
Sprzęt daje wiele do życzenia, ale wystrój wciąż się poprawia.
Minusem są zajęcia maturalne, tylko od 3 klasy (są dobrze prowadzone, ale mogłyby być już wcześniej prowadzone).
Ogólne wrażenie 50/50. Gdybym miała możliwość to nie poszłabym tu drugi raz.

zobacz wątek
3 miesiące temu
~Absolwentka

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry