IX Liceum Ogólnokształcące

Szkoły średnie

Gdańsk, płk. Wilka Krzyżanowskiego 8

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Absolwentka - opinia nowy temat Nie od dziś wiadomo, iż oceny nie odzwierciedlają wiedzy uczniów. Jednakże...
~Absolwentka
1

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 6 maja 2020

Super szkoła! wątek zamknięty Przeniosłam się do dziewiątki i to była najlepsza decyzja mojego życia, a że...
~Werka
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 grudnia 2017

Porządna szkoła, wysoki poziom nauczania wątek zamknięty "Dziewiątkę" skończyłem w roku 2014. Przyszedłem do tej szkoły, ponieważ...
~Absolwent 2014
-

dodano: 4 stycznia 2018

Opinia wątek zamknięty -Nie można wyjść ze szkoły pod żadnym pozorem -Zwolnienie trzeba wręczyć 2...
~;)
-

dodano: 18 września 2017

Szkoła jak najbardziej na plus wątek zamknięty Szkoła bardzo otwarta na współpracę z uczniami i ich rodzicami. Rada Rodziców...
~Uczeń
-

dodano: 29 sierpnia 2017

Jak najbardziej TAK! wątek zamknięty Szkoła jest niesamowita! Serio. Jako uczennica jestem bardzo zadowolona....
~Uczennica
-

dodano: 20 sierpnia 2017

Serdecznie polecam wątek zamknięty Uczęszczam do IX LO od tego roku i szkoła wywarła na mnie pozytywne wrażenie...
~Maja
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 maja 2017

Dyrektorka powoli niszczy fajną szkołę wątek zamknięty Najpierw chcialbym ocenic szkole z perpektywny samego poziomu nauczania...
~Ja
2

dodano: 20 marca 2017

o szkole wątek zamknięty Drodzy Rodzice. Jeżeli Wasze dziecko chce zdawać geografie na poziomie...
~Rodzic
3

dodano: 8 marca 2017

wreszcie pozytywne zmiany! wątek zamknięty Poziom tworzą nauczyciele, dyrektorka jest bardzo pozytywna, motywuje do...
~Uczennica
1

dodano: 22 marca 2017

Tak wątek zamknięty Powodem tego ze szkoła ta jest powszechnie krytykowana z powodu wygórowanego...
~666
8

dodano: 29 maja 2013

9LO ... wątek zamknięty Wypowiem się negatywnie co do szkoły. Nowa Dyrekcja wprowadziła dużo...
~Litlion
3

dodano: 5 października 2016

Fajna szkoła, polecam. wątek zamknięty W tym roku mamy nową dyrekcję i choć na początku byłam sceptyczna, to teraz...
~Uczennica
-

dodano: 11 marca 2017

jak dla mnie dużo zmian na plus wątek zamknięty Moja córka chodzi do tej szkoły od września i widzę, że bardzo dużo się...
~rodzic
-

dodano: 23 lutego 2017

Polecam wątek zamknięty Kończę i jestem pewien że, zdam maturę na wysokim poziomie. Świetni...
~Fif
-

dodano: 5 października 2016

Pierwsze wrażenie bardzo złe wątek zamknięty Odwiedziłam liceum IX jako przedstawiciel organizacji studenckiej. Przez...
~Dagmara
6

dodano: 15 września 2015

Moja opinia wątek zamknięty Na wstępie dodam, że nie będzie to opinia pozytywna. Największym problemem...
~absolwentka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 czerwca 2016

Odradzam! wątek zamknięty Najgorsza decyzja, że zdecydowałem się na tą szkołę. Wywiera ona negatywny...
~Uczeń
-

dodano: 5 czerwca 2016

Polecam wątek zamknięty W pierwszym semestrze 1 klasy byłem przerażony natłokiem nauki, lecz po...
~Groch
-

dodano: 23 maja 2016

polecam wątek zamknięty Jestem uczennicą IX-tki i chciałam tu napisać, ponieważ sama wybierając...
~xxxxx
-

dodano: 18 marca 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
131

70

wątków

do góry