Widok

Rodzić - ocena

Jestem przerażona i obrażona zachowaniem nauczyciele w tej szkole. Moja córka była uczennicą w liceum w ciągu dwóch lat. Ale pośrodku 6 semestru zaczęli mówić o to że ona nie skończę trzeciej klasy i ma szybko zabrać dokumenty do innej szkoły. Problem polegał na tym że miała 18 lat i z trzech przedmiotów złe oceny i pomocy ze strony nauczyciele nie było. W stanie nerwów moje dziecko zabiera dokumenty i idę do innej szkoły gdzie powiedzieli że ona ma iść z nowego roku ponownie do tej klasy, tak jak nauczycielka z polskiego języka w 5 semestrze postawiła 1. I kiedy córka prosiła poprawić ta mówiła poprawisz w następnym semestrze i co teraz?! Rok ona straciła. Gdzie jakieś rozumienie, gdzie ludkość ??? Dużą nauczyciele mają nie dobre zachowanie do dzieci albo do obcokrajowców .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Warto się trochę nauczyć języka polskiego, zanim się zacznie obrażać ludzi, którzy pomogli Pani dziecku przyjmując je do szkoły. A może jest za mało zdolna? Może nadaje się tylko do szkoły zawodowej? To jest dobre liceum, mój syn kończył je 3 lata temu, ale tam naprawdę trzeba się uczyć. Coś mi się wydaje, że to typowa ukraińska wdzięczność.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

rel ,boli w oczy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry