Odpowiadasz na:

Zuzanna - opinia

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona wspaniałą opieką na oddziale położniczo ginekologicznym. Pełen profesjonalizm, empatia, dawanie poczucia bezpieczeństwa i wkładanie w swoją pracę całego serca -... rozwiń

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona wspaniałą opieką na oddziale położniczo ginekologicznym. Pełen profesjonalizm, empatia, dawanie poczucia bezpieczeństwa i wkładanie w swoją pracę całego serca - tego wszysktiego mogłam doświadczyć będąc na porodówce.
Wszyscy lekarze budzą zaufanie, nie tylko dają poczucie dobrej opieki, ale faktycznie ją zapewniają.
Przy porodzie spotkałam się z wielkim wsparciem od położnej Kasi (niestety nie znam nazwiska), która będąc bardzo konkretną w działaniu, równocześnie potrafiła połączyć swoją pracę z ciepłem i wsparciem w stosunku do mnie rodzącej. Mogłam naprawdę liczyć na jej pomoc. Wspólnie oddychałyśmy, o wszystkim dokładnie mnie informowała tłumacząc każdy swój ruch i była na każde zawołanie. Naprawdę jestem jej ogromnie wdzięczna za dawanie mi poczucia swojej stałej obecności i swobody w zadawaniu pytań.
Jeśli chodzi o pediatrów, nie narzucają się z pomocą przy dziecku i wprowadzania "własnych zasad", a zarazem - co ważne - są na każde zawołanie. Można zadać im każde pytanie i na wszystkie dostanie się dobrą, satysfakcjonującą odpowiedź. Bardzo polecam Panią Iwonę Wróbel i dziękuję za jej cierpliwość.
Jak rodzić to w Redlowie!

zobacz wątek
4 miesiące temu
~Zuzanna

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry