Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Elżbieta Hinc - opinia W dniach 28.06 - 10.07.2023 przebywałam w szpitalu PCK w Gdyni na oddziale...
~Elżbieta Hinc
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 10 lipca 2023

Dagmara Tajerle - opinia Od 24.01.2023 r.-03.02.2023 przebywałam na patologii ciąży z której podczas 3...
~Dagmara Tajerle
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 lutego 2023

Pacjentka Patrycja - opinia wątek zamknięty W szpitalu brakuje gospodarza. Brak informacji dla pacjenta gdzie się udać....
~Pacjentka Patrycja
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 lutego 2022

Andrzej Korzycki - opinia wątek zamknięty Wdzięczna pacjentka Mirosława . Wielce dziękuję,w imieniu,Mojej Mamy,...
~Andrzej Korzycki
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 grudnia 2021

Wstrząśnięty Pacjent - opinia wątek zamknięty Pani, która odebrala telefon w ogóle nie była zainteresowana pomocą...
~Wstrząśnięty Pacjent
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 listopada 2021

Ania - opinia wątek zamknięty Miałam przyjemność urodzić synka w szpitalu w Redłowie i z całego serca...
~Ania
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 12 października 2021

Tomek - opinia wątek zamknięty 04.08.2021 to co się dzieje na onkologii a raczej w rejestracji to woła o...
~Tomek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 sierpnia 2021

wdzięczny pacjent Janusz - opinia wątek zamknięty 1/2 Chciałbym podzielić się swoją opinią na temat zespołu...
~wdzięczny pacjent Janusz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 3 czerwca 2021

Mk - opinia wątek zamknięty Brak informacji ani też chęci pomocy
~Mk
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 lutego 2021

Ania K - opinia wątek zamknięty Urodziłam syna (CC) w styczniu 2021 był to mój drugi poród w Redłowie. W...
~Ania K
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 lutego 2021

Dagmara N. - opinia wątek zamknięty W dniu dzisiejszym tj 27.01 miałam zabieg histeroskopii wykonany na...
~Dagmara N.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 stycznia 2021

Dagmara - opinia wątek zamknięty Trzeci poród w tym samym miejscu (rok 2015, 2019, 2020)- wszystkie wspominam...
~Dagmara
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 stycznia 2021

Ania d - opinia wątek zamknięty Urodziłam synka przez cesarskie cięcie. Bardzo wszystkim dziękuję lekarską,...
~Ania d
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 listopada 2020

Zuzanna - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona wspaniałą opieką na oddziale położniczo...
~Zuzanna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 6 czerwca 2020

Edyta - opinia wątek zamknięty Bardzo dziękuję za opiekę okołoporodową, spotykałam się z różnym traktowaniem...
~Edyta
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 czerwca 2020

B.Ł. - opinia wątek zamknięty Byłam dzisiaj z córką na chirurgii dziecięcej złamała rękę. Ludzie którzy tam...
~B.Ł.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 31 maja 2020

Nicola - opinia wątek zamknięty Poród w czasie pandemii, bez osoby towarzyszącej- zapowiadało się strasznie,...
~Nicola
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 maja 2020

Julianna - opinia wątek zamknięty Serdeczne podziękowania dla Pana Doktora Skorzaka i całego personelu za...
~Julianna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 kwietnia 2020

Jadwiga - opinia wątek zamknięty Jestem pełna podziwu i uznania..., fantastyczni , z ogromną wiedzą, skromni,...
~Jadwiga
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 marca 2020

Alicja Klein - opinia wątek zamknięty Polecam, wszystko super,mila obsluga,przemily lekarz Dr.Lukasz Frèchowicz...
~Alicja Klein
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 lutego 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
291

postów

218

wątków

do góry