Odpowiadasz na:

Tadeusz Heese - opinia

Kat. C+E, witam, miałem wielką przyjemność poznać Wojtka oraz moich wspaniałych Instruktorów Gienka oraz Jurka, którzy znakomicie przygotowali mnie do egzaminu zdanego za pierwszym razem, pomimo że... rozwiń

Kat. C+E, witam, miałem wielką przyjemność poznać Wojtka oraz moich wspaniałych Instruktorów Gienka oraz Jurka, którzy znakomicie przygotowali mnie do egzaminu zdanego za pierwszym razem, pomimo że początkowo myślałem, że te 25 godz. jazdy to lekka przesada, ale z pokorą trzeba przyznać, że te wyjeżdżone godziny to bardzo dobra szkoła jazdy i pomimo tego że nie zamierzam zawodowo pracować jako kierowca, to nie żałuję decyzji o rozpoczęciu kursu, ponieważ dopiero w trakcie jazdy tak długim zestawem czuje się wielki respekt oraz ile trzeba mieć pokory aby móc kierować i szczęśliwie dojechać do celu. Jeszcze raz bardzo dziękuję Wam wszystkim, za wspaniałą atmosferę, proszę o wybaczenie popełnianych błędów, a przyszłym kursantom gorąco polecam tę Szkołę.
Jedynie pandemia koronowirusa spowodowała prawie trzymiesięczną zwłokę aby móc przystąpić do egzaminu, ale to już siła "wyższa"
Pozdrawiam Tadek

zobacz wątek
1 rok temu
~Tadeusz Heese

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry