Odpowiadasz na:

Maja - opinia

CTN to najlepsze miejsce terapeutyczne na jakie trafiłam (a miałam już doświadczenia z innymi). Widać, że każdy kto tam pracuje kocha to co robi. Mają niesamowicie ciepłe podejście do dzieci i mega... rozwiń

CTN to najlepsze miejsce terapeutyczne na jakie trafiłam (a miałam już doświadczenia z innymi). Widać, że każdy kto tam pracuje kocha to co robi. Mają niesamowicie ciepłe podejście do dzieci i mega pozytywną energię, którą zarażają podopiecznych i ich rodziców :) No i -co jest dla mnie najważniejsze- dbają o całościowe spojrzenie na rozwój dziecka (nie tylko na swoją działkę).

Mój 2.5 letni synek -mimo iż dużo było od niego wymagane- wchodził (a właściwie nawet wbiegał) do nich z uśmiechem, a wychodził z jeszcze większym. Traktował tę terapię jak zabawę i rozrywkę. Jestem naprawdę pod wrażeniem że udało się to osiągnąć, bo charakter ma naprawdę trudny :)

W naszym przypadku szczególnie dziękujemy Pani Monice i Pani Anicie. Ale -tak jak wspomniałam- całe CTN to po prostu grupa ludzi z pasją, sercem i życzliwością. A to najważniejsze.

zobacz wątek
1 rok temu
~Maja

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry