Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Agnieszka - opinia nowy temat Jestem bardzo zadowolona z diagnozy logopedycznej. Fachowo, konkretnie, super...
~Agnieszka
1

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 14 września 2022

Ania W. - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z terapii SI w tej placówce. Syn z chęcią...
~Ania W.
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 kwietnia 2022

Aleksandra J. - opinia Na pierwszym spotkaniu byłam przerażona młodym wiekiem terapeutów. Bałam się,...
~Aleksandra J.
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 sierpnia 2022

Emilia - opinia wątek zamknięty Wspaniałe podejście logopedy do maluszków.
~Emilia
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 sierpnia 2021

Anna - opinia wątek zamknięty Przez długi czas szukałam specjalistów, którzy nie oceniają dziecka na tzw....
~Anna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 listopada 2020

Maja - opinia wątek zamknięty CTN to najlepsze miejsce terapeutyczne na jakie trafiłam (a miałam już...
~Maja
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 sierpnia 2020

Kasia - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam CTN, a zwłaszcza Panią Kasię! Trafiłam tam z 8-miesięczną...
~Kasia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 lipca 2020

Gniewosz (5) i Kosma (3) z rodzicami - opinia wątek zamknięty Szczerze polecam Panią Natalie i Panią Kasie! Cały gabinet to miejsce, które...
~Gniewosz (5) i Kosma (3) z rodzi
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 kwietnia 2020

Najlepsi profesjonaliści w Gdańsku! wątek zamknięty Z synem do CTN trafiliśmy pod koniec sierpnia 2018. Wcześniej w terapii...
~Klaudia
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 marca 2019

Pofesjonalisci! Polecam dla dzieci i dla doroslych. wątek zamknięty Z uslug korzystalam jako osoba dorosla. Mam lekka wade wymowa od dziecka, a w...
~Kasia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 31 października 2018

Rewelacja wątek zamknięty Fachowość,profesjonalizm,empatia, każde dziecko-dorosły potraktowany bardzo...
~Magdalena Rajnik
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2018

Cudowne miejsce !!! wątek zamknięty Długo szukałam logopedy/neurologopedy który podejmie się pracy z moją...
~Mama
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2018

Gabinet z duszą ogromnymi sercami do dzieci!! wątek zamknięty Długo szukałam logopedy/neurologopedy który podejmie się pracy z moją...
~Mama dziecka z MPD
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2018

Polecamy CTN! wątek zamknięty Na logopedię do Pani Kasi uczęszczamy od ponad roku. Zajęcia są wyjątkowo...
~M.Ch.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 lipca 2018

Iwona pow 40 lat wątek zamknięty Bardzo polecam gabinet logopedyczny panią Kasię jak i panią Monikę. Mój 7...
~Iwona Gusztaf
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 czerwca 2018

Wnuczka.. wątek zamknięty Moja wnuczka chodzi do Pani Kasi od 6sciu miesięcy. Witać spore postępy za co...
~Maria
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2018

POLECAM wątek zamknięty Uczeszczamy do pani Moniki prawie rok czasu, moj syn zrobił ogromne postepy,...
~Agata Roguska
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 lutego 2018

Zdecydowanie polecam! wątek zamknięty Korzystam z usług CTN od roku i jestem bardzo zadowolona. A jeszcze bardziej...
~Gosia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 stycznia 2018

Zadowolona mama wątek zamknięty Do Pani Kasi trafiłam ze swoim, wówczas 3,5 letnim synem po fatalnej...
~Agata
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 listopada 2017

Profesjonalnie wątek zamknięty Nasz syn Jakub uczestniczy w zajęciach Pani Kasi już od ponad roku. Widać...
~Adam
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 września 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry