Odpowiadasz na:

Mushroom - opinia

Jestem tegoroczną absolwentką II LO. Szkoła bardzo dobrze przygotowała mnie do matury. Dzięki wspaniałej Pani dyrektor mogłam razem z przyjaciółmi realizować wiele inicjatyw, które wychodziły poza... rozwiń

Jestem tegoroczną absolwentką II LO. Szkoła bardzo dobrze przygotowała mnie do matury. Dzięki wspaniałej Pani dyrektor mogłam razem z przyjaciółmi realizować wiele inicjatyw, które wychodziły poza ramy zwykłej edukacji w liceum. Cudowna atmosfera i ludzie. Nauczyciele pomocni, zawsze uśmiechnięci. Dbają o potrzeby uczniów. Całe 3 lata nauki wspominam bardzo dobrze. Szkoła dała mi rozwój i chęć do dalszego kształcenia na studiach.
Niestety w czasie pandemii zajęcia on-line były bardzo słabo zorganizowane. Tak naprawdę odbywały się może dwa przedmioty, przez co nie udało nam się przerobić niektórych rzeczy do matury. Mam nadzieję, że poprawi się to jeśli nadal konieczne będzie nauczanie zdalne.
W szkole praktycznie nie ma kółek zainteresowań, ale nic nie szkodzi na przeszkodzie, żeby uczniowie organizowali je sobie sami. Dyrekcja bez problemu udostępni przestrzeń.

Ogólnie oceniam moje trzy lata w tej szkole jako naprawdę wspaniałe. Szkoła nie jest idealna, ale to tak jak w rodzinie. Ważna jest atmosfera którą tworzą cudowni nauczyciele i uczniowie

zobacz wątek
2 lata temu
~Mushroom

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry