9 Miesięcy

Szkoły rodzenia

Gdańsk, Jana Pawła II 6G

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Super wątek zamknięty Jestem pod wrazeniem, jakosci uslugi na NFZ.
~Joanna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 maja 2017

Bardzo fajna szkoła ale jedna uwaga do tatusiów wątek zamknięty Zajęcia bardzo fajne, wszystkie panie prowadzące bardzo miłe, wyjaśniają...
~MG
-

dodano: 11 kwietnia 2017

Jestem na tak! wątek zamknięty Starają się i oferują dużo od siebie biorąc pod uwagę ,że szkoła na NFZ, mają...
~Justyna
-

dodano: 19 marca 2017

Bardzo zadowolona wątek zamknięty Właśnie ukończyłam kurs w szkole rodzenia 9miesięcy. Bardzo miłe i pomocne...
~Ania
-

dodano: 15 marca 2017

Zdecydowanie polecam ! wątek zamknięty Przyjazna atmosfera , dużo cierpliwości , nie było pytań bez odpowiedzi ;)...
~Ewelina Zielka
-

dodano: 15 marca 2017

Dziekuje Wam, to byl strzal w 10 i najlepszy wybor wątek zamknięty Juz jestem mama Zosi:) którą urodziłam dzięki Wam bez problemów. Profesjonale...
~Joanna
-

dodano: 8 lutego 2017

super,najlepsza szkola..a zrobiłam rekonesans.. wątek zamknięty Przeczytałam opinie, sama nie wiedziałam, moja koleżanka ma trojkę dzieci...
~Angelica29
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 grudnia 2016

Dziękuje Wam wątek zamknięty To moje trzecie dziecko i trzecia szkoła. Jest najlepsza.
~Mirka
-

dodano: 11 listopada 2016

Zadowolona wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z zajęć w szkole rodzenia. Miła atmosfera, panie...
~DC
-

dodano: 5 września 2016

Gorąco polecam!!!!!!!! wątek zamknięty Ciekawie prowadzone wykłady, zawierają wszystkie najważniejsze zagadnienia...
~Karolina
-

dodano: 12 kwietnia 2016

Polecam w 100% wątek zamknięty Polecam skorzystanie z oferty tej szkoły rodzenia w 100%. Panie bardzo miłe,...
~Ania
-

dodano: 11 marca 2016

Polecamy Szkołę rodzenia wątek zamknięty Polecamy z Mężem tę Szkołę rodzenia. Miła atmosfera i przydatne rady. Dzięki...
~Karolina, Jarek G.
-

dodano: 28 lutego 2016

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Skorzystałam z oferty szkoły rodzenia, z polecenia znajomej. Nie zawiodłam...
~Ania
-

dodano: 24 lutego 2016

Profesjonalna szkoła rodzenia "9 miesięcy" wątek zamknięty Pierwsza ciąża wiąże się z dużym stresem pt. "czy dam sobie radę z takim...
~owai
-

dodano: 16 lutego 2016

Polecam wątek zamknięty Fajna szkoła , jezdziłem z zona i jest naprawde miło , obsługa fajna polecam
~Paweł
-

dodano: 16 lutego 2016

100% zadowolenia 😊 wątek zamknięty Super szkoła. Wykłady ciekawe prowadzone przez sympatyczną i kompetentną...
~Małgosia
-

dodano: 15 lutego 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry