9 Miesięcy

Szkoły rodzenia

Gdańsk, Jana Pawła II 6G

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
anonim - opinia Uczęszczaliśmy z żoną i jesteśmy bardzo zadowoleni.
~anonim
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 3 października 2020

Agnieszka - opinia Ciekawie prowadzone zajęcia. Dużo konkretnych, przydatnych i praktycznych...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 27 sierpnia 2020

Piotr - opinia Jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni z jakości usług. Zajęcia bardzo nam...
~Piotr
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 21 sierpnia 2020

Aga - opinia Byliśmy w 2017 i wróciliśmy.Polecam!
~Aga
-

dodano: 20 sierpnia 2020

Lukasz - opinia Uczestniczyłem z żoną w zajęciach online w czasie pandemii mimo, a później...
~Lukasz
-

dodano: 19 sierpnia 2020

Rewelacyjna szkoła rodzenia Bardzo fachowa kadra, Pani położna Magda konkretna ,wszystkie zajęcia z...
~Iza
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 stycznia 2019

Przyjazne przygotowanie do porodu wątek zamknięty Na szkole trafiłam przypadkiem ale był to strzał w 10 jako że jest to moja...
~MagdaSe
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 sierpnia 2018

Polecam! wątek zamknięty Jedyny mankament, ciezko sie do nich zapisac bo szybko terminy sie zapelniaja...
~Halina
-

dodano: 30 kwietnia 2018

Bardzo polecam wątek zamknięty Szkołę rodzenia 9 miesięcy polecił mi lekarz prowadzący ciążę. Okazało się,...
~Maria
-

dodano: 15 kwietnia 2018

Opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z kursu jak i z warsztatów. Pani Magda jest świętna
~Laura
-

dodano: 2 marca 2018

W sumie może być... wątek zamknięty jednak zabrakło mi dokładniejszych odpowiedzi na pytania. Lokal w miarę. Żona...
~Pan mąż
2

dodano: 31 grudnia 2016

świetna szkoła rodzenia wątek zamknięty Razem z mężem uczęszczaliśmy do szkoły rodzenia 9 miesięcy. Wykłady są...
~Ania&Rafał
-

dodano: 13 lutego 2018

Bardzo zadowoleni!! :) wątek zamknięty Trafiłam do 9 miesięcy zupełnym przypadkiem, a okazało się to świetnym...
~Ewa i Daniel
-

dodano: 5 stycznia 2018

Bardzo polecam wątek zamknięty Bardzo polecam. Zajęcia prowadzone przez przemiłe Panie. Dużo wiedzy...
~Paulina
1

dodano: 14 grudnia 2017

Byłem z partnerką. wątek zamknięty Szkołę polecały dwie koleżanki narzeczonej.Jesteśmy bardzo zadowoleni. No i...
~Tomasz
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 listopada 2017

POLECAM!!!! wątek zamknięty Wybierając akurat ta szkole kierowałam się opiniami innych Pań w internecie....
~Ewelina
-

dodano: 19 października 2017

Polecam z czystym sumieniem!!!! wątek zamknięty Serdecznie polecam szkołe 9mc wszystkim przyszłym mamom. Fajnie prowadzone...
~Karolina
-

dodano: 10 października 2017

Dziękuję wątek zamknięty Mimo że nie była to moja pierwsza ciąża, zajęcia uporządkowały wiedzę, a w...
~Marta
-

dodano: 23 września 2017

Polecam! wątek zamknięty Szeroka oferta zajęć, ciekawe i ważne tematy podstawowe oraz dodatkowe,...
~Joanna
-

dodano: 19 września 2017

Pozytywnie! wątek zamknięty Wybierając tę szkołę kierowałam się opiniami wystawionymi w internecie i...
~Iwona M.
-

dodano: 13 września 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry