Widok

A. B. - omijajcie szerokim łukiem

Tak nieprofesjonalnego doradcy nie spotkałem nigdy. Jego szef - Prezes firmy pan Paweł Szramowski podobny poziom tylko ciut więcej kultury.
Oferta Banków przedstawiona przez Pana A. zawierała bardzo dużo informacji, które mijały się z rzeczywistością. odpowiedzi na pytania telefoniczne mijały się z prawdą a na emalie nie można się było doprosić.
Najważniejsze jednak to, że sam pan A. wydał pozytywną decyzję kredytową ( pisemną) tylko po to aby podpisać umowę z deweloperem. Faktyczna decyzja kredytowa wpłynęła z banku jednak po kilku tygodniach i znacznie różniła się od decyzji Pana A.
Zostałem namówiony przez dewelopera do skorzystania z usług Alex T Great gdyż miało być szybko łatwo i przyjemnie , i dodatkowo miały być lepsze warunki kredytu. Okazało się jak zwykle , oferta jak dla zwykłego śmiertelnika w banku(oddziale) 2 miesiące formalności i oczekiwania, aby w ostatniej chili podpisać cokolwiek, aby nie stracić zainwestowanych wcześniej pieniędzy.
Moja ocena
obsługa: 1
 
oferta: 1
 
pomoc merytoryczna: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Skorzystalem z uslug tego doradcy okolo rok temu i generalnie nie bylo na co narzekac. Wstepnie zrobilem analize ofert dostepnych na rynku wiec moglem odsiac naprawde kiepskie oferty przedstawione mi na spotkaniu.
Po nakresleniu planu dzialania z panem Arturem moja rola wlasciwie sie zakonczyla. Od czasu do czasu dostawalem emaila / telefon w sprawie postepow. W moim przypadku caly proces rowniez zajal okolo 2 miesiecy ale warunki kredytu na tym nie ucierpialy. Dostalem najnizsza oficjalnie dostepna wtedy na rynku marze 0.8% w PLN mimo, ze w momencie podpisywania wlasciwych dokumentow obowiazywala juz wyzsza stawka. Sama umowa kredytowa miala minimalnie lepsze warunki przedwczesnej splaty kredytu (oplaty dodatkowe za wczesniejsza splate przez 3 lata a nie 5). Zostaly objasnione kruczki prowizja vs kredyt z oferta w cross sellingu + 0 marzy itd
Niby nic specjalnego. Pewnie sam moglbym to wszystko zalatwic w miesiac a nie dwa ale generalnie jestem daleki od mieszania faceta z blotem jak to robi przedmowca.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

W całości potwierdzam, te same problemy z doradcą, prezesem i oczekiwaniem na decyzję banku 2-miesiące. Sama zaczęłam i po 2-tygodniach mam umowę z bankiem podpisaną.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry