Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Dorota S. - opinia wątek zamknięty Chciałabym bardzo podziękować Panu Radosławowi Olszewiczowi za poprowadzenie...
~Dorota S.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 grudnia 2020

Celina - opinia wątek zamknięty Polecam z całego serca. Szczególnie polecam współpracę z panią Danielą
~Celina
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 5 października 2020

Rewelacja ! wątek zamknięty Z całego serca polecam Pana Marcina Tarasow/a ! To profesjonalista :) Bardzo...
~Dominika :)
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 października 2019

Najlepszy doradca wątek zamknięty Oferta kredytowa, przedstawiona mi przez Pana Marcina z firmy AlexTG została...
~Kryst
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 października 2019

Zadowolony kredytobiorca - opinia wątek zamknięty Chciałabym serdecznie polecić Pana Marcina Tarasow. Rzetelna obsługa,...
~Zadowolony kredytobiorca
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 października 2019

kderytobiorca - opinia wątek zamknięty Nie zycze nikomu tylu nerwow i stresu, ktore przeszlam przez nierzetelnego,...
~kderytobiorca
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 września 2019

Zakup mieszkania wątek zamknięty Dziękuję P. Radosławu Olszewiczu za bardzo profesjonalna pomóc i opiekę...
~T. Didenko
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 września 2019

Rodosław Olszewicz wątek zamknięty Mogę z czystym sumieniem polecić tego Pana moja rola ograniczyła się do...
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 września 2019

Pan Radosław Olszewicz - polecam! wątek zamknięty Chciałam serdecznie polecić Pana Radosława Olszewicza, który ogromnie pomógł...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 sierpnia 2019

Polecam wątek zamknięty Duża pomoc i profesjonalizm. Polecam Pana Andrzeja Sz.
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 sierpnia 2019

Wiktor - opinia wątek zamknięty Praca z Alex T. to czysta przyjemność. Wszystko załatwione bardzo sprawnie,...
~Wiktor
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 lipca 2019

dno wątek zamknięty nie polecam, sprzedają polisy inwestycyjne, zapewniają, że będą to prowadzić...
~piotr
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 listopada 2018

POLECAM wątek zamknięty Skorzystaliśmy juz drugi raz z usług firmy Alex T. great. I po raz kolejny...
~Justyna & Piotr
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 stycznia 2018

Radosław Olszewicz wątek zamknięty Chciałbym podziękować a zarazem polecić Pana Radka profesjonalista w swoim...
~Adam
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 listopada 2017

Rodosław Olszewicz! wątek zamknięty Zdecydowanie polecam współpracę z Panem Radkiem. Pomagał mi w uzyskaniu...
~Michał
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 października 2017

Bardzo dobra pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego wątek zamknięty Bardzo mi odpowiadała oferta i obsługa, ale wydaje mi się że powinno być...
~Alicja
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 października 2017

POLECAM wątek zamknięty Pan Radosław Olszewicz - solidna marka, doświadczenie i wiedza. Mogę z...
~DKsion
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 października 2017

A. B. - omijajcie szerokim łukiem wątek zamknięty Tak nieprofesjonalnego doradcy nie spotkałem nigdy. Jego szef - Prezes firmy...
~Grzegorz
2

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 października 2013

Polecam pana Radka Olszewicza! wątek zamknięty Pan Radek bardzo pomógł przy uzyskaniu kredytu. Namierzył najlepszą (wcale...
~Andrzej
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 lipca 2016

Polecam Panią Monikę Handz doradcę finansowego wątek zamknięty Witam, Chciałbym polecić usługi doradcy finansowego Pani Moniki Handz....
~Maciek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
179

postów

163

wątków

do góry