Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Profesjonalne podejście wątek zamknięty Podpisywałem umowę przedwstępną zakupu mieszkania. Pani Agnieszka spokojnie i...
~Rafał
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 lutego 2018

polecam wątek zamknięty Miła atmosfera, szybko i sprawnie sporzadzona umowa o dział spadku.
~Paweł71
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 kwietnia 2017

Polecam serdecznie wątek zamknięty Serdecznie polecam Panią Agnieszkę. Szybko, sprawnie i w miłej atmosferze....
~Maciej
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 marca 2017

Upowaznieni notarialne wątek zamknięty Korzystałem z usług kancelarii w celu zdobycia upowaznienia notarialnego na...
~vril
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 kwietnia 2016

Bardzo profesjonalne Panie Notariusz ! wątek zamknięty Jestem zachwycona poradą Pań Notariuszek ! Zrozumiały język. Troska o moje...
~Barbara K.
-

dodano: 16 lutego 2016

Zdecydowanie polecam pełen profesionaizm wątek zamknięty Dziś rano miałem przyjemność skorzystać z usług p. Agnieszki. O 8 rano Pani...
~WZ
-

dodano: 28 stycznia 2016

Profesjonalizm , komunikatywność , nowoczesność... wątek zamknięty Polecam nie tylko prawną jakość obsługi , ale także komunikatywność oraz...
~Rej
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 listopada 2014

Perfekcja i profesjonalizm wątek zamknięty Kancelaria w której miałam przyjemność byc osobiście mnie zauroczyła pod...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 listopada 2014

Szybko i profesjonalnie wątek zamknięty Zazwyczaj się spieszę i potrzebuję szybko załatwić sprawę. Kiedy trafiłem do...
~Piotr
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 października 2014

Polecam! wątek zamknięty Pełen profesjonalizm. Sprawa załatwiona szybko i rzeczowo. Polecam tę...
~Ewa
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 maja 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry