A-Dong

Bary Jedzenie na wynos

Gdańsk, al. Grunwaldzka 209

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Może być ale bez rewelacji wątek zamknięty Zamówiłam po raz pierwszy, generalnie czas oczekiwania i obsługa ok, ale...
~KLient
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 lipca 2017

smak się poprawił:) wątek zamknięty Po klilku miesiącach daliśmy A-donglowi kolejna szanse i tym razem wrazenia...
~kluskosusły
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 czerwca 2017

Paskudne bezpłciowe coś... wątek zamknięty Dzisiaj byłem po 5 latach. Ten sam syf. Żarcie paskudne. Albo mega słone...
~G P
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 marca 2017

Sajgonki wątek zamknięty Zamawiam sajgonki na wynos i nigdy się nie zawiodłam :) Najlepsze sajgonki w...
~Demona
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 stycznia 2017

Zupa ostra z krewetkami po tajlandzku wątek zamknięty Zupa smaczna, ale jak można podawać krewetki koktajlowe ze skorupkami oraz...
~Przemek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 października 2016

brak aktualnej oferty!!!!ceny z kosmosu wątek zamknięty Bardzo się rozczarowaliśmy. W internecie odszukaliśmy stronę, z której...
~rodzinka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 lipca 2016

Nie polecam zamawiać telefonicznie. wątek zamknięty Po 2 godzinach oczekiwania zadzwoniłam i spytałam się, co z moim zamówieniem....
~Anka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 marca 2016

Ekhem . . . wątek zamknięty Ostatni raz jadłam tam parę lat temu i wspominałam to miejsce dość dobrze....
~Q.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 marca 2016

Słabe jedzenie w fatalnym lokalu wątek zamknięty Zamówione danie powinno kosztować połowę mniej - jakość nijaka, smak jeszcze...
~123
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 listopada 2015

nie polecam wątek zamknięty Zadna rewelacja, jedzenie bez smaku podawane na plastikach. Jest wiele...
~marcin
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 listopada 2015

Nie polecam wątek zamknięty Zdecydowanie nie dobre jedzenie. Wszystko co do nas przyjechało było tak...
~Karol
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 stycznia 2015

Pyszny kurczak z orzechami nerkowca wątek zamknięty Polecam gorąco bardzo dobrego kurczaka z orzechami nerkowca. Ogólne wrażenie...
~dziewczyna ratownika
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 listopada 2014

Cudownie pyszne jedzenie, będę stałą klientką! wątek zamknięty Jedzenie absolutnie wspaniałe. Kurczak może trochę za gorący, ale...
~mor
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2014

strata klienta wątek zamknięty jadałem tam swojego czasu bardzo często, dziś zamówiłem sajgonki które były...
~DANEK
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2014

POLECAM wątek zamknięty Uwielbiam jedzenie z tej knajpy sajgonki petarda, jednak rzeczywiscie dania...
~Basia i Michał
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 czerwca 2014

Sajgonki wątek zamknięty Zamówiłam 3 sajgonki, dostalam dwie, na rachunku policzone za 3. Kurczak w...
~Klaudia Kozłowska
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 marca 2014

A ja tam polecam wątek zamknięty Jadam tam chyba od 10 lat i tylko 2 razy trafiłam na przesolone dania, a tak...
~Kaśka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 lutego 2014

Kurczak z mięsa gołębia/kota/psa/szczura ? wątek zamknięty Kurczak na chrupiąco ( w wersji firmowy oraz w sosie hoisin ) woła o pomstę !...
~Magda i Marcin
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 lutego 2014

ohydne jedzenie wątek zamknięty zachęcona tymi wszystkimi opiniami niestety zamówiłam jedzenie... ohydna zupa...
~kamila
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 lutego 2013

Polecam szczególnie w dowozie! wątek zamknięty Od kilku lat zamawiam dania z dowozem. Za każdym razem jedzenie dowiezione...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 września 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
65

postów

59

wątków

do góry