Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Iwona - opinia wątek zamknięty Pojechałam po jedną róże a wyszłam z trzema i lawendą ;) Rewelacja! Ogromny...
~Iwona
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 czerwca 2020

Natalia - opinia wątek zamknięty Dziekuje Bardzo za Róże! Piękne rośliny, ogromny wybór, miła i kompetenta...
~Natalia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 maja 2020

Najlepszy adres wątek zamknięty Fenomenalne miejsce do zakupu roślin. Rośliny są porządne, bardzo dobre...
~Magda
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 czerwca 2019

Najlepsi! wątek zamknięty Nie ma porównania z innymi szkółkami.Dawno nie spotkalam sie z tak wspaniałą...
~Paula
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2019

Fantastyczni wątek zamknięty Drzewa, krzewy kupuję już tylko tam! świetna obsługa, fachowa, merytoryczna...
~Paula
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 września 2018

Nie wierzyłem opiniom wątek zamknięty Dopóki sam nie pojechałem. Bardzo sympatyczny Pan z niemieckim akcentem....
~Dawid
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 lipca 2018

POLECAM WSZYSTKIM MIŁOŚNIKOM OGRODÓW wątek zamknięty Piękne rośliny, ogromny wybór, przemili właściciele. Zawsze można liczyć na...
~Wiola
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 czerwca 2018

Warto tam pojechać ! wątek zamknięty W ogrodnictwie u państwa Dahlems kupuje praktycznie co sezon coś nowego. Maja...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2018

Serdecznie polecam! wątek zamknięty Rok temu projektowałam swój nowy ogród. Zdecydowałam się na zakup krzewów,...
~Aga z Gdyni
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2018

POLECAM wątek zamknięty Jezeli chcecie przez dlugie lata cieszyc sie widokiem pieknie rosnacych...
~Marzena
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2018

Opinia- polecam! wątek zamknięty Serdecznie polecam Szkółkę Ogrodniczą Dahlems! Przemiła i fachowa obsługa,...
~Krystyna z Rumi
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2017

Szkółka godna polecenia wątek zamknięty 10 lat temu kupiliśmy w szkółce m.in. 200 tuji. Przyjęły się wszystkie....
~Kasia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2017

Polecam! wątek zamknięty Rok temu zakupiłam w Szkółce Ogrodniczej A.K. Dahlems 10 tuj na żywopłot do...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2017

Godne polecenia wątek zamknięty Od kilku lat kupujemy w ogrodnictwie Dahlems drzewka , róże ,środki do...
~Joanna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2017

Na pewno wrócę wątek zamknięty W zeszlym roku po raz pierwszy dokonałam zakupu w szkółce Dahlems. Róże...
~Agata
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2017

Emilia - opinia wątek zamknięty W ubiegłym roku zakupiłam borówkę amerykańską, która w tym samym roku...
~Emilia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2015

Miejsce godne polecenia! Pełny profesjonalizm w zakresie ogrodnictwa wątek zamknięty O szkółce dowiedziałam się od dobrych znajomych i pomimo dużego dystansu...
~Marzena
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2015

Jurek - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z profesjonalnej obsługi. Pan, który nas obsługiwał...
~Jurek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2015

Szkółka na obrzeżach wątek zamknięty Szkółka posiada duży wybór roślin (głównie iglastych z uprawy gruntowej), w...
~deep
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 marca 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry