Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
polecam! wątek zamknięty Fachowiec, solidny, pomocny, bez naciągania. Korzystam z pomocy doktora od...
~MMM
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 maja 2016

brak zastrzeżeń wątek zamknięty Gorąco polecam
~jasemzuzia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 marca 2015

Przypadek wątek zamknięty Trafiłam przypadkowo lecz się nie rozczarowałam. Pan doktor rzeczowy, widać...
~:)
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 października 2014

BOTOX ,KWAS wątek zamknięty Byłam wczoraj.Pierwszy raz korzystałam z usług doktora(botox, kwas).Powiem...
~K.K
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 września 2010

Polecam! wątek zamknięty Borykałem się z problemami skóry. Pan Dr. Olsztyński był cierpliwy i zadawał...
~Maciej J.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 listopada 2011

POLECAM!!!! POLECAM!!!!!! wątek zamknięty Nie jestem łatwym klientem, wynajduję najmniejsze niedoskonałości, które mi...
~Agnieszka T. Bożena i Kornelia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 października 2011

DEMATOLOGIA wątek zamknięty wkońcu wyleczyłam trądzik! dziękuję za pomoc :) POLECAM jak najbardziej!!!
~Agata A.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2011

ania - opinia wątek zamknięty serdecznie odradzam z calego serca tego dermatologa mialam male problemy z...
~ania
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2008

botox kwas wątek zamknięty Polecam , polecam. Jeśli obawiasz się botoxu lub hialuronu, zapomnij o...
~alicja
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 maja 2011

ponownie polecam! wątek zamknięty Po raz drugi zrobiłam botox u doktora Olsztyńskiego. Efekt naprawdę...
~Agnieszka T.
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 października 2010

ZDECYDOWANIE POLECAM!!! wątek zamknięty Szczerze polecam dr Olsztyńskiego szczególnie osobom borykającym się z...
~Aneta M.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 29 września 2010

100%Satysfakcji!! wątek zamknięty Pan dr Olsztyński-bardzo sympatyczny,profesjonalny z indywidualnym podejściem...
~Aneta Dolnośląskie
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 21 lipca 2009

Rewelacja!! wątek zamknięty Polecam każdemu, kto wybiera się ze swoim problemem po pomoc, oczekując...
~Daria
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 1 lipca 2009

NAJLEPSZY DERMATOLOG wątek zamknięty Muszę przyznać, że wizyta w gabinecie Doktora Olsztyńskiego to ogromna...
~ilona
1

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 22 stycznia 2009

Bardzo polecam wątek zamknięty Profesjonalizm i życzliwość - połączenia tych cech oczekuje każdy pacjent...
~Agnieszka
1

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 4 stycznia 2009

Wygladzania zmarszczk, 04,08.08. wątek zamknięty Respekt, lekarz ktorego polecam kazdemu duza kompetencja !!! mily, bardzo...
~Mark-Stolz
1

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2008

POLECAM wątek zamknięty Miło,fachowo,tanio a najważniejsze że efekty zabiegów są rewelacyjne-w moim...
~maryla
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 7 maja 2008

Polecam :) wątek zamknięty Bardzo dziękuję panu Doktorowi za miłe podejście, uspokajającą manierę ;-),...
~marqotka
1

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 1 maja 2008

W pelni usatysfakcjonowana :) wątek zamknięty Kazdy ma wlasny odbior Doktora i jakosci Jego porad/leczenia. Osobiscie jak...
~Marzena
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2008

Esencja solidności , rzetelnosci i czciwości !!!!!!!! wątek zamknięty 100%POZYTYW !!! Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, rewelacyjne...
~Jo Yesh
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 12 grudnia 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
38

postów

25

wątków

do góry